Taotlemine kultuuri- ja spordivaldkonna abipaketist algab peatselt

esmaspäev, 04 mai 10:38

Kultuuri- ja spordivaldkonna kriisipaketi suurus on 25 miljonit eurot. Kultuuriministeerium on järgmisel nädalal valmis vastu võtma taotlusi, mille järel makstavad toetused on loodud leevendamaks kriisi mõjusid.

EAS kriisimeetmed ettevõtjatele

kolmapäev, 29 aprill 17:00

Kriisimeetmete paketi eesmärk on leevendada COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse puhangust tulenevaid majanduslikke raskusi ning tõsta ettevõtjate võimekust kriisist kiiremini väljuda.


Põlvamaa Arenduskeskus kuulutas välja hanke Kagu-Eesti kaugtöökeskuste brändistrateegia loomiseks 

esmaspäev, 06 aprill 16:43

SA Põlvamaa Arenduskeskus ootab pakkumusi hankele "Kagu-Eesti kaugtöökeskuste brändistrateegia ja visuaalse identiteedi loomine". Pakkumusi oodatakse hiljemalt 13. aprilliks 2020 kell 17.00 elektroonselt ja digitaalselt allkirjastatuna aadressil lennart.liba@polvamaa.ee. Hankedokumendiga saab tutvuda SIIN.

Valgamaa tootjad kutsuvad oma toodangut ja teenuseid tarbima

reede, 03 aprill 11:48

Valgamaa Arenguagentuuri eestvedamisel on valminud veebileht, mis koondab Valgamaal tegutsevate kohalike ettevõtjate info  ja kutsub tarbima kohalikke tooteid ja teenuseid.

 

Osta Valgamaalt

neljapäev, 02 aprill 19:10

Praeguses eriolukorras on tarbijatel võimalus toetada kohalikku ettevõtlust, eelistades ja tarbides Valgamaal kasvatatud ja valmistatud toitu ning tooteid. Kasutades sealjuures kauba kohaletoimetamiseks pakiautomaatide või Valgamaa teenusepakkujate ja vabatahtlike abi.

Valgamaa Arenguagentuur koondas info Valgamaa toidu- ja muude tootjate ning teenusepakkujate kohta, kellelt on võimalus kaupa kas koju või kaasa tellida ning teenuseid tellida. Ettevõtted on jaotatud kolme gruppi: kohalik toidutootja, valmistoit koju ja kaasa, kohalikud tootjad ja teenusepakkujad. Ettevõtete loetelu leiad SIIT.

Ettevõtted saavad oma info lisada veebivormi SIIN.

 

Töötukassa korraldab töötasu hüvitise tutvustamise veebiseminari

kolmapäev, 01 aprill 17:20

Reedel, 3. aprillil kell 10.00 on kõigil soovijatel taas võimalus kuulata veebiülekannet, kus Eesti Töötukassa juhatuse liige Erik Aas ja hüvitiste osakonna juhataja asetäitja Ardo Rosin selgitavad töötasu hüvitise sisu ning tutvustavad taotlemise protsessi.

Veebiülekannet saab vaadata SIIT. Ülekannet on võimalik vaadata ka venekeelse sünkroontõlkega. Veebiseminar on järelvaadatav nii töötukassa kodulehel kui ka www.raamatupidaja.ee lehel.

Bеб-семинара Министерства экономики и коммуникаций состоится в среду, 1 апреля, в 15.00

esmaspäev, 30 märts 15:52

Очередная прямая трансляция веб-семинара Министерства экономики и коммуникаций состоится в среду, 1 апреля, в 15.00. Основная тема этого веб-семинара – пакет антикризисных мер от Kredex. Дискуссию ведут Каупо Реэде, заведующий отделом экономического развития в Министерстве экономики и коммуникаций, и Михаил Кнут, клиентский менеджер в Kredex.
Слушайте https://www.youtube.com/watch?v=pBUTGbHxifg&feature=youtu.be
Cлайды    https://www.mkm.ee/sites/default/files/20200401_erakorralised_teenused_vene_keeles.pdf

Kredexi kriisimeetmete paketi webinar 1.04 kell 11:00

esmaspäev, 30 märts 15:44

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi järgmine live webinar toimub kolmapäeval, 1.04 kell 11:00. Seekord on webinar’i põhiteemaks Kredexi kriisimeetmete pakett. Lisaks Viljar Lubile astub panelistina üles ka Kredexi esindaja.  
Järelkuulatav https://www.youtube.com/watch?v=hyYK-9l-ysU&feature=youtu.be
Slaidid https://www.mkm.ee/sites/default/files/20200401_erakorralised_teenused.pdf

 

Kui tervislik on sinu kodukontor?

esmaspäev, 30 märts 12:06

Tervise Arengu Instituut juhib tähelepanu, et ajal, mil paljud kontoritöötajad on oma töökoha sisse seadnud koju, tuleks igaühel läbi mõelda oma töötingimused. Näiteks kindel päevakava, istumisasend, valgustus jms. MTÜ Tööfüsioteraapia füsioterapeut Liina Pääbo on pannud kokku soovitusi koduse kontori kujundamise ja hea tööstiili loomiseks.Kultuuripärand