Valgamaa parimad ettevõtjad on selgunud.
 

laupäev, 28 november 00:53

Valga Kultuuri- ja huvialakeskuses 27. novembril toimunud pidulikul tunnustussündmusel kuulutati välja „Valgamaa ettevõtluse auhind 2020" konkursi võitjad. Konkursile laekus 38 tunnustamise ettepanekut.

Tunnustati maakonna parimaid vabaühendusi ja kogukondade eestvedajaid

neljapäev, 26 november 21:21

Täna toimus Greete motellis Valgamaa MTÜ-de aastaseminar Märka Tegusaid Ühendusi, mille raames tunnustati maakonna tublimaid vabaühendusi ja kogukondade eestvedajaid.

Valgamaa noored kogunesid turundusseminarile

esmaspäev, 16 november 13:18

12. novembril toimus Valgamaa mini- ja õpilasfirmade turundusseminar. See on osa tegevustest, mida korraldab Valgamaa Arenguagentuur maakondliku noorte ettevõtluskonkurssi Nupp Nokib raames.

EAS otsib taas ambitsioonikaid ettevõtteid mentorprogrammi

reede, 13 november 09:41

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) kasvuettevõtte mentorprogramm on mõeldud ambitsioonikale ettevõttele kiire kasvu, arengu ja uutele turgudele sisenemise toetuseks. Iga programmi valitud ettevõtja saab endale üheksaks kuuks koostööpaariliseks kogemustega ettevõtja ehk mentori, kes aitab toote või teenuse arendamisel, uute välisturgude vallutamisel või ärivõimaluste leidmisel ja elluviimisel.

Valgamaa mini- ja õpilasfirmad arendasid tooteid

reede, 30 oktoober 13:01

 29. oktoobril toimus Valgamaa mini- ja õpilasfirmade tootearenduskoolitus. Koolitus on osa tegevustest, mida korraldab Valgamaa Arenguagentuur maakondliku noorte ettevõtluskonkurssi Nupp Nokib raames.

Maitsete nädal “Metsast taldrikule” toob novembris Valgamaale metsikud toiduelamused

teisipäev, 27 oktoober 15:01

Esmakordselt toimuv Lõuna-Eesti maitsete nädal “Metsast taldrikule” ootab 5.-15. novembrini kuues Lõuna-Eesti maakonna toidukohas huvilisi maitseelamustele.

Hargla Kool pälvis Ettevõtliku Kooli standardi hõbetaseme tunnustuse

teisipäev, 27 oktoober 10:41

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool omistas tänavu 17 haridusasutusele esimese astme kvaliteedimärgise ehk baastaseme ja 5 koolile teise astme ehk hõbetaseme. „Ettevõtlik kool“ või “Ettevõtlik lasteaed” kvaliteedimärgise kasutamise õiguse saavad need koolid ja lasteaiad, kelle õppeasutus vastab ettevõtliku õppe kriteeriumitele olulistes lasteaia ja koolielu valdkondades. Valgamaal pälvis Hargla Kool standardi hõbetaseme tunnustuse ja Valga Gümnaasium baastaseme.

Ootame kandidaate Valgamaa külakogukondade ja vabaühenduste konkursile

reede, 23 oktoober 09:44

SA Valgamaa Arenguagentuur kuulutab välja konkursi „Valgamaa MTÜ ja Väärt kodupaik 2020“.

Valgamaa kuppelmaastikul said kokku Kagu-Eesti ettevõtlikke koolide õpetajad
 

neljapäev, 22 oktoober 14:48

 

20. oktoobril toimus Kagu-Eesti ettevõtlikke koolide õpetajate ühine koostööpäev. Kolme maakonna ühine koostööpäev on Valga-, Võru- ning Põlvamaa arenduskeskuste koostöövili, mida sel aastal korraldas SA Valgamaa Arenguagentuur. Ühistes tegevustes peitub jõud!  

 

Tunnusta Valgamaa ettevõtteid ja ettevõtluse edendajaid

neljapäev, 22 oktoober 10:53

Valgamaa Omavalitsuste Liit ja Valgamaa Arenguagentuur kuulutavad välja konkursi „Valgamaa ettevõtluse auhind 2020“, selgitamaks välja parimad, kes oma hea maine ja aktiivse tegevusega on aidanud kaasa maakonna positiivsele arengule.

Nominente on oodatud esitama kõik, nii asutused/ organisatsioonid, ettevõtted ja eraisikud.Kultuuripärand