Sel nädalal stardivad esimesed "Õpi koos Google'iga" sügishooaja koolitused. Hind 0€!

teisipäev, 19 september 10:41

Google jätkab koostöös Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustiku, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EASiga. Toome Teieni olulised digiturunduse põhiteadmised ja uusimad tööriistad oma ettevõtte arendamiseks veebis. Koolitajateks on Eesti juhtivad digieksperdid.

KredEx infopäev korteriühistutele Valgamaal toimub 26. septembril

reede, 15 september 12:45

Korteriühistute esindajad on oodatud  kortermajade renoveerimise infopäevale, kus räägitakse energiatõhususest ja jagatakse kogemusi Tartu kortermajade renoveerimise teemal. Jana Toome KredExist jagab infot ühistule sobivate teenuste, tingimuste, vajalike dokumentide ja ajakava kohta. Martin Kikas TREAst  räägib Tartu kortermajade renoveerimise kogemusest. 

6. septembril tähistati Valga maakonna 103. sünnipäeva maakondliku aaretejahi mänguga

kolmapäev, 06 september 18:34

Maakonna sünnipäeva tähistamine on Valgamaal toimunud traditsiooniliselt mänguga “Aaretejaht,” mis toimus ka sel aastal. 

Valgamaa noorte ettevõtlusprogramm Nupp Nokib alustab taas!

kolmapäev, 06 september 12:48

13-21-aastane Valgamaa noor, Valgamaa noorte ettevõtlusprogramm Nupp Nokib ootab Sind osalema!

 

"Aaretejaht Valgamaal" 6.september algusega kell 17:00

kolmapäev, 06 september 09:41

Valga maakond tähistab 6. septembril 103. sünnipäeva! 
Sünnipäeva auks korraldame traditsioonilise „Aaretejahi Valgamaal“.

Avanes kohaliku omaalgatuse programmi taotlusvoor

reede, 01 september 10:30

1.septembrist on avatud kohaliku omaalgatuse programmi sügisvoor, kust kogukondadesse panustavad mittetulundusühingud ja sihtasutused saavad taas oma tegevuseks toetust küsida. Sel aastal panustab riik läbi programmi kogukondade arengusse 1,2 miljonit eurot. Maksimaalne toetussumma on olenevalt tegevusest kuni 4000 eurot projekti kohta, taotluste esitamise tähtaeg on 2. oktoober kell 16.30.

Selgunud on Valgamaa aasta õpetaja 2023 konkursi nominedid!

kolmapäev, 30 august 19:15

Valgamaa aasta õpetaja konkursi raames esitati üheteistkümnes kategoorias kokku 47 kandidaati, kelle seast valis Valgamaa hindamiskomisjon välja iga kategooria nominendid ning laureaadid. 

Avanes kodanikuühiskonna innovatsioonifondi 2023. aasta taotlusvoor elanikkonnakaitse võimekuse arendamiseks

teisipäev, 29 august 10:49

Innovatsioonifond toetab kogukondade ja kohalike omavalitsuste omavahelist koostööd kogukonnakeskse valitsemisviisi kaudu ning pakub seeläbi võimaluse ühiselt tõsta elanikkonnakaitse võimekust kogukonnas.

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool omistas Valgamaa õppeasutustele kvaliteedimärgiseid. 

esmaspäev, 28 august 23:43

Baastaseme saavutasid Keeni Põhikool, Lüllemäe Põhikool ja Valga Lasteaed Kaseke. „Ettevõtlik kool“ kvaliteedimärgise kasutamise õiguse saavad need koolid ja lasteaiad, kelle õppeasutus vastab ettevõtliku õppe kriteeriumitele olulistes koolielu valdkondades.Kultuuripärand