Oleme kriisideks kogukonnana valmis!

neljapäev, 18 aprill 13:47

Kogukonnana kriisideks valmistudes ollakse kordades tugevamad kui üksi kriise lahendades.

Valgamaa Arenguagentuur koostöös Päästeametiga korraldab 20. aprillil Ala Rahvamajas Karjatnurme ja Ala piirkonna elanikele ning 22. aprillil Sangaste kultuurimajas Keeni ja Sangaste piirkonna elanikele tasuta kriisikoolituse „Oleme kogukonnana valmis!“.

Valga-Valka piirilaada noortelaat ootab õpilas- ja minifirmasid laadale osalema! / Valgas-Valkas Robežtirgus Jauniešu tirgus 2024

neljapäev, 04 aprill 10:15

EST/LAT

 

11. mail toimub juba 20. korda suur Heategevuslik Valga-Valka piirilaat, kus laadalised saavad osa positiivsest atmosfäärist, omanäolistest toodetest ja mõnusast laadamelust!

Suure piirilaada raames toimub taas sel aastal ka Valga-Valka piirilaada NOORTELAAT, kuhu üle Eesti ja Läti tulevad kokku õpilasfirmad, kes üllatavad meid oma põnevate toodetega. 

4.aprillil avaneb kuni 3a tegutsenud ettevõtjatele Starditoetus

neljapäev, 04 aprill 08:46

EASi ja KredExi ühendasutus avab 04.04.2024 kell 09:00 starditoetuse taotlemise. Toetuse andmise eesmärk on soodustada kasvupotentsiaaliga alustavate ettevõtjate jätkusuutliku müügitulu kasvatamist ja töökohtade loomist.

Üle Eesti jagab nüüd teadmisi 520 rahatargemat õpetajat!

kolmapäev, 03 aprill 11:09

Märtsikuu lõpus lõpetati pidulikult õpetajate rahatarkuse mentorklubide 4. hooaeg. Sügisel alustanud 200 osalejast pälvisid tunnistuse kokku 142 (25 neist Valgamaalt) kooli- ja lasteaiaõpetajat, noorsootöötajat, raamatukoguhoidjat. Nelja tegutsemisaasta peale kokku on nüüd klubis omandatud teadmisi edasi andmas 520 õpetajat üle Eesti.

 

Lõuna-Eesti õpilasfirma pärjati Leedus toimunud rahvusvahelisel võistlusel julgeima äriidee tiitliga

esmaspäev, 01 aprill 14:40

Lõuna-Eesti õpilasfirmad osalesid 26.-28. märtsil Kaunases toimunud rahvusvahelisel õpilasfirmade eXpol (International Student Companies eXpo in Kaunas). Õpilasfirmad said oma tooteid müüa baltikumi ühes suuremas kaubanduskeskuses Akropolis, esitleti äriideid žüriile ning loodi rahvusvahelisi kontakte.

8.aprillil avaneb ettevõtjatele taotlusvoor Kagu-Eesti ettevõtluse arengutoetus, infopäev 9.aprillil

esmaspäev, 01 aprill 13:05

Toetuse andmise eesmärk on aidata kaasa Kagu-Eesti piirkonna arengule, toetades ettevõtluse arengut ja uuendusmeelsust ning mitmekesisemate töövõimaluste teket. Toetust saab taotleda mikro- ja väikeettevõtjast äriühing (alla 50 töötaja), kelle püsiv tegevuskoht asub Põlva, Valga või Võru maakonnas ning kes on Eesti äriregistri andmetel tegutsenud vähemalt 36 kuud.

Osale praktilises koolitusprogrammis "Oma ettevõtte juht – isiklik areng"!

teisipäev, 19 märts 22:13

Kutsume ettevõtte juhte osalema praktilises koolitusprogrammis.

Osale personalijuhtimise koolitusel „Tark juht, targad inimesed“

teisipäev, 19 märts 14:03

Kutsume ettevõtte ja meeskonnajuhte osalema koolitusprogrammis „Tark juht, targad inimesed".