Ettevõtjate toetamine seoses COVID-19 tulenevate piirangutega

kolmapäev, 12 mai 09:23

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) avaldab Vabariigi Valitsuse poolt kinnitatud toetusmeetme tingimused Ettevõtjate toetamine seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikust tulenevate piirangutega

Soovid luua e-poodi, kuid ei tea, kuidas seda teha?

neljapäev, 22 aprill 10:49

E-kaubanduse baaskursus on intensiivne koolitusprogramm, mis annab teadmised alates e-poe loomisest kuni selle turundamiseni. Kursus koosneb 3 moodulist ja 6 koolituspäevast, kokku 36 akadeemilist tundi.

Ettevõtliku Kooli edulugude konkurss „Õppimine on põnev!“ 2021 on alanud!

reede, 16 aprill 15:33

Traditsiooniline Ettevõtliku Kooli edulugude konkurss „Õppimine on põnev!“ on avatud edulugude esitamiseks. Lugusid saavad esitada kõik nii noored, õppeasutused (koolid ja lasteaiad) kui ka lapsevanemad neljas erinevas kategoorias.

Kohalikud kogukonnad saavad aprilli lõpuni toetust taotleda

neljapäev, 01 aprill 09:13

1. aprillist avaneb kohaliku omaalgatuse programmi kevadvoor, kust kogukondadesse panustavad mittetulundusühingud ja sihtasutused saavad taas oma tegevuseks toetust küsida. Maksimaalne toetussumma on kuni 4000 eurot ühe projekti kohta, taotlemise tähtaeg on 30. aprill.

Kagu-Eesti ettevõtluse arengu toetusmeetme 3. voor on avatud 1.aprill-17.mai 2021

esmaspäev, 29 märts 17:09

Riigi Tugiteenuste Keskus (RTK) avab Kagu-Eesti ettevõtluse arengu toetusmeetme III vooru 1.04-17.05.2021.
Taotleja võib olla Valga, Võru või Põlva maakonnas tegutsev mikro- või väikeettevõtjast äriühing, kes on Eesti äriregistri andmetel tegutsenud vähemalt 24 kuud.​
Kagu-Eesti ettevõtluse arengu toetusmeetme määrus
Infopäeva slaidid.  

Alates 29.märtsist on võimalik taotleda ettevõtjatel toetust seoses COVID-19 koroonaviiruse levikuga.
 

kolmapäev, 24 märts 10:01

Toetuse sihtgrupiks on majutusettevõtjad, reisiettevõtjad, Tallinna vanalinna toitlustusettevõtjad, käsitöö-, suveniiri- ja Eesti disaini müüjad, kelle majandustegevust on negatiivselt mõjutanud COVID-19 viiruse puhangust tingitud erandlikud asjaolud. Toetust saab taotleda EAS e-keskkonnas.

Töötukassa maksab töötasu hüvitist töötajatele, kelle tööandja tegevus on COVID-19 haiguse tõkestamiseks kehtestatud piirangute tõttu märkimisväärselt häiritud.

Google alustab Eestis koolitusprogrammiga, et aidata kaasa majanduse taastumisele

kolmapäev, 17 märts 09:41

Rahvusvaheline tehnoloogiakontsern Google alustab aprilli alguses Eestis koolitusprogrammiga „Õpi koos Google’iga“, et aidata kaasa Eesti majanduse taastumisele pandeemiakriisist ning tõsta aasta lõpuks vähemalt 4000 inimese ja ettevõtte digitaalseid oskusi.

Veebiseminaride sari „E-kaubandusega alustaja ABC“

kolmapäev, 10 märts 10:01

Soovid alustada e-kaubandusega, kuid ei tea millest alustada? Koolitusprogramm “E-kaubandusega alustaja ABC” aitab Sul alustada!

Programmi raames toimuvad kolmel erineval teemal veebikoolitused nii eesti kui vene keeles, mis annavad alustavale e-kauplejale baasteadmised ja oskused seadusandlusest, turgudest ja trendidest, e-poe loomisest jpm.

Vabaühenduste e-infoseminar “MTÜ alustamise ja juhtimise põhitõed” toimub 2. märtsil kell 10.00

neljapäev, 18 veebruar 15:13

Kui soovite luua uut MTÜ-d, siis olete oodatud osalema vabaühenduste e-infoseminaril “MTÜ alustamise ja juhtimise põhitõed”  2. märtsil algusega kell 10.

PRIA maaelu mitmekesistamise meetme infopäev 17. veebruaril kell 10.00-12.00

kolmapäev, 03 veebruar 11:33

17.märtsil 2021 avaneb tegutsevale mikroettevõtjale (kuni 9 töötajat) majandustegevuse mitmekesistamise investeeringutoetuse taotlusvoor, mis toetab maapiirkonnas uute töökohtade teket väljaspool põllumajandussektorit. Vooru eelarve on 12 miljonit eurot. Maksimumtoetus 150 000€, omafinantseering 60%.

17.veebruaril toimunud infopäeva JÄRELVAATAMINE 

Põhjalik ülevaade toetuse tingimustest PRIA kodulehel.
PRIA toetuste infotelefon 737 7678Kultuuripärand