Osta Valgamaalt

neljapäev, 02 aprill 19:10

Praeguses eriolukorras on tarbijatel võimalus toetada kohalikku ettevõtlust, eelistades ja tarbides Valgamaal kasvatatud ja valmistatud toitu ning tooteid. Kasutades sealjuures kauba kohaletoimetamiseks pakiautomaatide või Valgamaa teenusepakkujate ja vabatahtlike abi.

Valgamaa Arenguagentuur koondas info Valgamaa toidu- ja muude tootjate ning teenusepakkujate kohta, kellelt on võimalus kaupa kas koju või kaasa tellida ning teenuseid tellida. Ettevõtted on jaotatud kolme gruppi: kohalik toidutootja, valmistoit koju ja kaasa, kohalikud tootjad ja teenusepakkujad. Ettevõtete loetelu leiad SIIT.

Ettevõtted saavad oma info lisada veebivormi SIIN.

 

Töötukassa korraldab töötasu hüvitise tutvustamise veebiseminari

kolmapäev, 01 aprill 17:20

Reedel, 3. aprillil kell 10.00 on kõigil soovijatel taas võimalus kuulata veebiülekannet, kus Eesti Töötukassa juhatuse liige Erik Aas ja hüvitiste osakonna juhataja asetäitja Ardo Rosin selgitavad töötasu hüvitise sisu ning tutvustavad taotlemise protsessi.

Veebiülekannet saab vaadata SIIT. Ülekannet on võimalik vaadata ka venekeelse sünkroontõlkega. Veebiseminar on järelvaadatav nii töötukassa kodulehel kui ka www.raamatupidaja.ee lehel.

Bеб-семинара Министерства экономики и коммуникаций состоится в среду, 1 апреля, в 15.00

esmaspäev, 30 märts 15:52

Очередная прямая трансляция веб-семинара Министерства экономики и коммуникаций состоится в среду, 1 апреля, в 15.00. Основная тема этого веб-семинара – пакет антикризисных мер от Kredex. Дискуссию ведут Каупо Реэде, заведующий отделом экономического развития в Министерстве экономики и коммуникаций, и Михаил Кнут, клиентский менеджер в Kredex.
Слушайте https://www.youtube.com/watch?v=pBUTGbHxifg&feature=youtu.be
Cлайды    https://www.mkm.ee/sites/default/files/20200401_erakorralised_teenused_vene_keeles.pdf

Kredexi kriisimeetmete paketi webinar 1.04 kell 11:00

esmaspäev, 30 märts 15:44

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi järgmine live webinar toimub kolmapäeval, 1.04 kell 11:00. Seekord on webinar’i põhiteemaks Kredexi kriisimeetmete pakett. Lisaks Viljar Lubile astub panelistina üles ka Kredexi esindaja.  
Järelkuulatav https://www.youtube.com/watch?v=hyYK-9l-ysU&feature=youtu.be
Slaidid https://www.mkm.ee/sites/default/files/20200401_erakorralised_teenused.pdf

 

Kui tervislik on sinu kodukontor?

esmaspäev, 30 märts 12:06

Tervise Arengu Instituut juhib tähelepanu, et ajal, mil paljud kontoritöötajad on oma töökoha sisse seadnud koju, tuleks igaühel läbi mõelda oma töötingimused. Näiteks kindel päevakava, istumisasend, valgustus jms. MTÜ Tööfüsioteraapia füsioterapeut Liina Pääbo on pannud kokku soovitusi koduse kontori kujundamise ja hea tööstiili loomiseks.

Kagu-Eesti arenduskeskused: saame kokku virtuaalses kaugtööparadiisis

reede, 27 märts 10:29

Eriolukorrast tingituna on juba ligi kaks nädalat suur osa Kagu-Eesti inimestest tööd teinud kodukontorist. Nüüd on võimalik kohtuda virtuaalselt kõikide Kagu-Eesti kodukontori inimestega ja kogeda seeläbi kasvava kogukonna olemasolu ning toetust. Virtuaalse kaugtööparadiisi "Olen kodukontoris!" leiab Facebook'ist: www.fb.com/events/156451175557260.
 

Tööandjatele töötasu hüvitamise meetme infotund 31.03 kell 11-12 veebis

reede, 27 märts 10:17

Eesti Töötukassa Valgamaa osakond korraldab 31.03.2020 kell 11.00-12.00 tööandjatele veebipõhise infotunni, kus räägitakse töötasu hüvitamise meetmest.

Eesti ettevõtete küsitluse tulemused

neljapäev, 26 märts 14:09

Maakondlike arenduskeskuste võrgustiku ja Saaremaa Turunduskoja eestvedamisel kaardistati perioodil 18. - 24. märts 2 018 ettevõtja (sh 124 tulu teeniva vabaühenduse) hetkeolukord. Ankeedile vastanud ettevõtjad on tööandjaks 18 741 inimesele üle Eesti. Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik esitas tulemused ka Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile.

Обзор для предприятий – пакет кризисных мер

kolmapäev, 25 märts 10:07

Министерство экономики и коммуникации провел во вторник 24.03  вебинар для предпринимателей НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ.

Тема: Меры поддержки предпринимательства.
Запись вебинара можно послушать ЗДЕСЬ

 

Olulised infolingid ettevõtjatele

reede, 20 märts 10:06

Vabariigi Valitsus kuulutas 12. märtsil välja eriolukorra seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikuga. Seoses sellega jagame ettevõtjatele vajalikke infolehti selleks, et jälgida milliseid meetmeid saab eriolukorras koroonakriisi lahendamiseks kasutada.Kultuuripärand