Valgamaa parimad ettevõtjad aastal 2023 on selgunud

laupäev, 07 oktoober 00:01

6.oktoobril Valga Gümnaasiumis toimunud pidulikul tunnustussündmusel kuulutati välja konkursi „Valgamaa ettevõtluse auhind 2023" laureaadid. Konkursile laekus 45 tunnustamise ettepanekut. Esitatud ettevõtted ei ole mitte ainult majanduslikud edulood, vaid ka väärtuslik osa kogukonna arengust ja elujõulisusest.Komisjon tunnustas ettevõtjaid viies kategoorias ja lisaks anti välja 4 eriauhinda.

Osale ettevõtlusnädala sündmustel 02.-6.oktoober 2023.

esmaspäev, 25 september 14:24

Ettevõtlusnädal on traditsiooniline, suurim üle-eestiline ettevõtlussündmus, mille raames toimuvad infotunnid, seminarid, konverentsid nii veebis kui kõigis 15 maakonnas. Soovime inspireerida ja julgustada inimesi enda ideid ellu viima ning nägema uusi võimalusi. Ettevõtlusnädalat korraldavad maakondlikud arenduskeskused koos partnerorganisatsioonide ja ettevõtjatega.

Sel nädalal stardivad esimesed "Õpi koos Google'iga" sügishooaja koolitused. Hind 0€!

teisipäev, 19 september 10:41

Google jätkab koostöös Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustiku, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EASiga. Toome Teieni olulised digiturunduse põhiteadmised ja uusimad tööriistad oma ettevõtte arendamiseks veebis. Koolitajateks on Eesti juhtivad digieksperdid.

KredEx infopäev korteriühistutele Valgamaal toimub 26. septembril

reede, 15 september 12:45

Korteriühistute esindajad on oodatud  kortermajade renoveerimise infopäevale, kus räägitakse energiatõhususest ja jagatakse kogemusi Tartu kortermajade renoveerimise teemal. Jana Toome KredExist jagab infot ühistule sobivate teenuste, tingimuste, vajalike dokumentide ja ajakava kohta. Martin Kikas TREAst  räägib Tartu kortermajade renoveerimise kogemusest. 

6. septembril tähistati Valga maakonna 103. sünnipäeva maakondliku aaretejahi mänguga

kolmapäev, 06 september 18:34

Maakonna sünnipäeva tähistamine on Valgamaal toimunud traditsiooniliselt mänguga “Aaretejaht,” mis toimus ka sel aastal. Kultuuripärand