Naisettevõtja

Meie tegevuste eesmärgiks on naisettevõtjate arvu suurendamine Valgamaal, nende omavahelise koostöö toetamine ja majanduskasvu soodustamine. 

Koolituste ja õppereiside mõte on anda uusi teadmisi, inspiratsiooni oma idee arendamisel ja ehk ka võimalus leida kliente ja koostööpartnereid teiste ettevõtjate seas.

Kui teile sellised teemad ja sündmused pakuvad huvi, võtke ühendust chaty.uibopuu@valgamaa.ee või liituge Facebooki grupiga Valgamaa NAISETTEVÕTJAD.

Meie tegevuste eesmärgiks on naiste ettevõtlusele ärgitamine ja naisettevõtjate ettevõtlusteadlikkuse suurendamine. Eesmärgiks on naisettevõtjate arvu suurendamine Valgamaal, ettevõtjate omavahelise koostöö toetamine ja naisettevõtjate ettevõtete majanduskasvu soodustamine. Üldeesmärgiks on naisettevõtjate toetamise kaudu suurendada ettevõtlusaktiivsust Valgamaal, soodustada ettevõtete majandustulemuste kasvu ning loodavate töökohtade arvu suurendamist.

Üritused on mõeldud neile, kes juba tegutsevad ettevõtjana, kuid ka neile, kes alles plaanivad ettevõtlusega tegelema hakata.

Koolituste ja õppereiside mõte on anda uusi teadmisi, inspiratsiooni oma idee arendamisel ja ehk ka võimaluse leida kliente ja koostööpartnereid teiste ettevõtjate seas.

Kui teile sellised teemad ja üritused  huvi pakuvad, võtke ühendust chaty.uibopuu@valgamaa.ee ;või liituge Facebooki grupiga Valgamaa NAISETTEVÕTJAD.