PILT

Idee vormimine

Kuidas alustada oma ettevõtmisega?

PILT

Jätkusuutlikkus

Kuidas tagada ettevõtmise
pidev areng?

PILT

Omavalitsusele

Kuidas arendada kohaliku omavalitsuse elu?

PILT

Investorile

Kuidas saab Sinu investeering teoks Valgamaal?

Leader investeeringutoetus Valgamaa ettevõtjale

neljapäev, 29 juuni 08:51

Valgamaa Partnerluskogult  saavad toetust taotleda meetmest Investeeringud häid töökohti säilitavasse ja/või loovasse mikroettevõtlusse  kuni 9 töötajaga ettevõtted, MTÜd või SAd, mis on registreeritud ja tegutsevad Valgamaal Puka, Taheva, Õru, Sangaste, Karula, Otepää, Palupera, Tõlliste vallas.
Taotlusvoor on avatud 4. septembrist kuni 15. septembrini 2017 kell 16.00 .
 

Alustava ettevõtja baaskoolitus Valgas alates 19.septembrist 2017

kolmapäev, 21 juuni 14:14

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja BDA Consulting OÜ koostöös Valgamaa Arenguagentuuriga korraldavad koolituse alustavale ettevõtjale. 7-päevane koolitus annab vajalikud baasteadmised oma ettevõtte käivitamiseks ja edukaks jätkamiseks.Koolituse maht on 56 akadeemilist tundi.

 

Ettevõtte võrkudega liitumise programm avaneb 26. juunist 2017.a.

kolmapäev, 21 juuni 13:55

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) annab teada, et alates 26. juunist 2017.a. avaneb ettevõtjale võrkudega liitumise prgramm.Toetuse andmise eesmärgiks on leevendada ettevõtjale võrguga (elektri-, vee-ja kanalisatsiooni- või sidevõrk) liitumise kitsaskohti ning seeläbi kasvatada ettevõtja lisandväärtust ja luua uusi töökohti. Programmi sihtpiirkond on Eesti, välja arvatud Tallinna linn koos piirnevate omavalitsustega ning Tartu linn. Programmist toetatakse võrguga liitumist või olemasoleva võrgu läbilaskevõime suurendamist, kui see on vajalik ettevõtlustegevuseks.Taotlusi võetakse vastu EASi e-teeninduse kaudu.
Lisainfo

Alustati Valga, Tõrva ja Otepää toitlustusasutuste teeninduskvaliteedi monitooringuga

esmaspäev, 05 juuni 15:21

Toitlustusasutusi hinnatakse juunikuu jooksul SA Valgamaa Arenguagentuuri tellitud monitooringu põhjal eesmärgiga saada ülevaade teeninduse tasemest – tuua välja tugevad ja nõrgad kohad klienditeeninduses ja müügiprotsessis.

Strateegia praktikum

reede, 02 juuni 10:47

EAS koostöös BDA Consulting OÜ’ga ootab sügisesse Strateegia praktikumi osalema ettevõtteid, kes soovivad koos meeskonnaga võtta aega, et läbi arutada ja kokku leppida ettevõtte tulevikuplaanid. Ettevõte saab end praktikumile kirja panna juba täna!.

Ärimudeli praktikum ettevõtjatele 

reede, 02 juuni 10:43

EAS koostöös BDA Consulting OÜ’ga ootab  sügisesse Ärimudeli praktikumi osalema ettevõtteid, kes tunnevad, et seni tegutsetud viisil enam edasi minna ei saa või kelle kasvuootusi ei ole võimalik tänase ärimudeliga saavutada. Mõlemal juhul tuleb mõtelda kastist väljas ning otsida ideid, kuidas oma tooteid ja teenuseid nutikamalt pakkuda. Ettevõte saab end praktikumile kirja panna juba täna!

Otepää turismiinfopunkt tähistas 25. juubelit

neljapäev, 01 juuni 16:34

Täna täitus Eesti esimesel rohelise I-märgi saanud Otepää Turismiinfokeskusel 25 tegevusaastat. Selle raames oodati huvilisi turismiinfokeskusesse meenutama seniseid tegevusi.

 

 

Eesti esimene turismiinfopunkt tähistab 25. juubelit

reede, 26 mai 13:53

1.juunil täitub Eesti esimesel rohelise I-märgi saanud Otepää Turismiinfokeskusel 25 tegevusaastat. Selle raames oodatakse kõiki huvilisi neljapäeval, 1. juunil kell 12 – 17 toimuvale avatud uste päevale.

Praktiline tööandja brändigu töötuba Tartus 31.mail

teisipäev, 09 mai 13:33

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda kutsub osalema töötoas, kust omandad väärtuslikke teadmisi tööandja brändingust, selle rakendamise võimalustest oma ettevõttes! Töötoas on lisaks teooriale ka palju praktilisi ülesandeid, mis aitavad teoorial paremini kinnistuda.

Osale mobiilses orienteerimismängus "Avasta Valgamaa veekogud"

kolmapäev, 03 mai 11:01

Valgamaa kutsub üles avastama maakonna rohkearvulisi veekogusid ja suvesündmusi. Selleks käivitus 1. maist mobiilne Valgamaa veekogude orienteerumismäng ning maakonna suvesündmuste pildirakendus Facebookis. 

  •  
  •