Esita kandidaate MTÜ ja Väärt kodupaiga konkursile

neljapäev, 18 oktoober 08:41

SA Valgamaa Arenguagentuur kuulutab välja konkursi „Valgamaa MTÜ ja Väärt kodupaik 2018”.

„Ettevõtliku kooli“ haridusfestival keskendub tuleviku haridusele
 

neljapäev, 18 oktoober 08:46

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool kutsub kokku õpetajad, koolijuhid, lapsevanemad ja noored, et üheskoos arutleda tuleviku hariduse üle.

Tänavune haridusfestival toimub 18. oktoobril Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Valgamaa delegatsioon külastab algaval nädalal Adžaariat
 

pühapäev, 07 oktoober 12:02

Euroopa Liidu naabruspoliitika eesmärgiks on luua Euroopa Liidu ümber sõbralike riikide ring. Eesti kohustus selle poliitika raames on hoida ja arendada sõbralikke suhteid Gruusia, Moldova, Ukraina, Afganistani ja Valgevenega.

Lõppes Valgamaa pildimängu suveperiood 

neljapäev, 04 oktoober 08:55

30. septembril lõppes „Valgamaa tuntuks“ kampaania kevad-suvine pildimäng, mis sai hoo sisse juba aprillis. Eesmärgiks oli kutsuda üles nii kohalikke kui ka külalisi jäädvustama Valgamaal veedetud meeleolukaid hetki ning lisama need pildid Valgamaa Facebooki lehe pildirakendusse, kus neid oli kõigil võimalik hinnata. Igakuiselt toimunud vahelooosimistel jagati enim hääli kogunud pildilisajatele auhindu Valgamaa ettevõtjate poolt.

ETTEVÕTLUSALANE VIKTORIIN VALGAMAA KOOLIÕPILASTELE 04.10

kolmapäev, 03 oktoober 10:31

Viktoriin on avatud kooliõpilastele (7.-12.klass) 04.10.2018 kella 12:00-15:00-ni.

Viktoriin on individuaalne ning tublimatele on auhinnad.

VIKTORIINI LINK: https://goo.gl/forms/urAJnp66ZCudRlKa2

Valga jaamas toimuval ettevõtluspäeval näidatakse Eestis valminud vedurit
 

neljapäev, 27 september 09:17

1.-7. oktoobrini toimub üle-Eestiline ettevõtlusnädal. Nädala juhtteema "Samm Sinu unistusteni" on inspireeritud teadmisest, et 52% eestimaalastest unistab ettevõtjaks hakkamisest ning 41% usub, et neil on selleks kõik vajalikud oskused ja teadmised olemas. 

Ettevõtlusnädal Valgamaal

teisipäev, 11 september 14:38

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusfestival, mis sellel aastal toimub 1.-7.10.2018 igas Eestimaa nurgas. Valgamaa ettevõtlusnädal on täis kaasahaaravaid ja julgustavaid sündmusi astumaks samm lähemale sinu unistuste poole. 

 

 

Rivo Noorkõiv: "Kagu-Eesti tuleb sumisema panna"

esmaspäev, 03 september 13:51

Ajavahemikul 30.-31. august 2018 toimus Kagu-Eesti kolme maakonna kutsel riigiametnike ja partnerite külaskäik Põlva, Valga ja Võru maakondadesse. Visiidi lõpus toimus Valga Kutseõppekeskuses seminar, mida modereeris OÜ Geomedia konsultant Rivo Noorkõiv.

Kõrgemad riigiametnikud ja omavalitsusjuhid kaardistasid Valgas keskvalitsuse ja Kagu-Eesti koostöövõimalused

esmaspäev, 03 september 13:47

30.-31. augustil toimus kõrgemate riigiametnike visiit Kagu-Eestisse, mis kulmineerus 31. augustil Valga Kutseõppekeskuses peetud omavalitsusjuhtide ja külaliste ühise seminariga. Seminaril räägiti Kagu-Eesti ühistest tegevustest järgmisel strateegiaperioodil ning riigi võimalustest kaasa aidata piirkonna arengule.

Leader- toetused Tõrva piirkonna ettevõtjatele, taotlusvoor avatud 14-21.september 2018

teisipäev, 21 august 10:35

Projektitoetuse taotlust saavad esitada Valgamaal Tõrva vallas (endised Helme, Hummuli, Põdrala vald ja Tõrva linn) tegutsevad ettevõtjad. Toetust antakse kuni 60 % abikõlblike kulude maksumusest.