Soome ja Rootsi sihtturuseminar mööbli- ja sisustustoodete tootjatele 5. detsembril Tartus

kolmapäev, 14 november 11:37
|Autor: Elo Mets

Seminar on mõeldud nii neile ettevõtetele, kes alles planeerivad siseneda Soome/ Rootsi turule, kui ka neile, kes juba tegutsevad nimetatud turgudel ning soovivad oma tegevust laiendada.

Tunnusta Valgamaa ettevõtteid ja ettevõtluse edendajaid

esmaspäev, 05 november 22:38

Valgamaa Omavalitsuste Liit ja Valgamaa Arenguagentuur kuulutavad välja konkursi „Valgamaa ettevõtluse auhind 2018“, mille eesmärgiks on tunnustada Valgamaa ettevõtjaid ja ettevõtluse edendajaid, kes oma hea maine ja aktiivse tegevusega on aidanud kaasa maakonna positiivsele arengule.

Kagu-Eesti mentorklubid lõpetasid hooaja õppereisiga Ida-Virumaale

pühapäev, 04 november 19:16
|Autor: Diana Plakso

Oktoobri lõpus külastasid Valgamaa, Põlva- ja Võrumaa mentorklubi liikmed hooaja lõpetuseks Ida-Viru maakonda. Kui kevadel alustati Pühajärvel mentoraasta eesmärkide ja tegevuskava paikapanekuga, siis nüüd lõpetati kooskäimised kokkuvõtete tegemisega. Lisaks oli õppereisi eesmärk laiendada mentorklubis osalejate teadmisi ettevõtluse toimimise võimalustest ning pakkuda võimalusi uute ideede saamiseks ja kogemuste vahetamiseks.

Algas projekti  "Valgamaa tuntuks" viimane etapp

reede, 02 november 09:19

Valgamaalt leiad põhjuseid külastamiseks küllaga - jää üheks päevaks veel ja leia oma lemmik!

 Valgamaa Arenguagentuur korraldab „Valgamaa tuntuks“ viimast kampaaniaetappi, mis kestab 1. novembrist kuni 31. märtsini. Kampaania raames kutsutakse inimesi üles lisama Valgamaa Facebooki rakendusse pildimaterjali Valgamaal kogetust, tutvustatakse põnevamaid sündmuseid ja korraldatakse erinevaid online mõistatusi. Üles laetud pilte on võimalik hinnata ning parimatele jagatakse iga kuu lõpus toimuvatel vaheloosimistel hulgaliselt kohalike ettevõtjate poolt välja pandud auhindu.

Maakonna arengustrateegia koostajad kutsuvad arutelule

kolmapäev, 31 oktoober 12:26

Sinu arvamus on ülioluline 6. novembril 2018 Valga Raekojas (Kesk 11) toimuval VALGAMAA ARENGUSTRATEEGIA 2035+ tööversiooni tutvustamisel- oled oodatud kaasa rääkima.

 

#SMEtoo - EVEA käivitas väikettevõtjate ahistamislugude kampaania

teisipäev, 30 oktoober 09:06

Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA) käivitas kampaania #SMEtoo ning teeb kõigile Eesti väikeettevõtjatele üleskutse avaldada oma markantseid lugusid suhtlemisest riigi, ametnike ja suurfirmadega, ehk rääkida avameelselt väikeettevõtjate ebaõiglasest kohtlemisest.

„Ettevõtliku kooli“ haridusfestival keskendub tuleviku haridusele
 

neljapäev, 18 oktoober 08:46

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool kutsub kokku õpetajad, koolijuhid, lapsevanemad ja noored, et üheskoos arutleda tuleviku hariduse üle.

Tänavune haridusfestival toimub 18. oktoobril Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Esita kandidaate MTÜ ja Väärt kodupaiga konkursile

neljapäev, 18 oktoober 08:41

SA Valgamaa Arenguagentuur kuulutab välja konkursi „Valgamaa MTÜ ja Väärt kodupaik 2018”.

Valgamaa delegatsioon külastab algaval nädalal Adžaariat
 

pühapäev, 07 oktoober 12:02

Euroopa Liidu naabruspoliitika eesmärgiks on luua Euroopa Liidu ümber sõbralike riikide ring. Eesti kohustus selle poliitika raames on hoida ja arendada sõbralikke suhteid Gruusia, Moldova, Ukraina, Afganistani ja Valgevenega.

Lõppes Valgamaa pildimängu suveperiood 

neljapäev, 04 oktoober 08:55

30. septembril lõppes „Valgamaa tuntuks“ kampaania kevad-suvine pildimäng, mis sai hoo sisse juba aprillis. Eesmärgiks oli kutsuda üles nii kohalikke kui ka külalisi jäädvustama Valgamaal veedetud meeleolukaid hetki ning lisama need pildid Valgamaa Facebooki lehe pildirakendusse, kus neid oli kõigil võimalik hinnata. Igakuiselt toimunud vahelooosimistel jagati enim hääli kogunud pildilisajatele auhindu Valgamaa ettevõtjate poolt.