PILT

Idee vormimine

Kuidas alustada oma ettevõtmisega?

PILT

Jätkusuutlikkus

Kuidas tagada ettevõtmise
pidev areng?

PILT

Omavalitsusele

Kuidas arendada kohaliku omavalitsuse elu?

PILT

Investorile

Kuidas saab Sinu investeering teoks Valgamaal?

Juhatus ja nõukogu

Juhatus

SA Valgamaa Arenguagentuuri tööd juhib üheliikmeline juhatus.

Rein Org- juhatuse liige
Valgamaa Arenguagentuuri juhataja
E-post: rein.org@valgamaa.ee

Nõukogu

SA Valgamaa Arenguagentuuri nõukogu on seitsmeliikmeline.
Nõukogu liikmed tasu ei saa

Kalev Härk - nõukogu esimees 
Valga linnapea
E-post: Kalev.Hark@valgalv.ee 

Ivar Unt 
Valga Maavalitsuse Arengu- ja planeeringuosakonna juhataja kt
E-post: ivar.unt@valgamv.ee

Kuldar Veere 
E-post: kuldar.veere@otepaa.ee

Tarmo Tamm  
Helme vallavanem
E-post: tarmo.tamm@helme.ee

Rando Undrus 
E-post: rando.undrus@gmail.com

Pärt Metsar 
E-post: metsar@riiska.ee

Ants Järvmägi 
E-post: info@nakatu.ee