Lähisündmused

06:53 20.09.2019

Valgamaa Äriklubi tähistab laupäeval oma 25. tegutsemisaasta juubelit

Valgamaa ettevõtjaid ühendav Valgamaa Äriklubi tähistab laupäeval, 21. septembril piduliku koosviibimisega 25. Tegutsemisaasta täitumist.

„Valgamaa Äriklubisse kuuluvad 55 maakonna ettevõtte juhti ja teadaolevalt on see Eesti vanim ja suurim sellelaadne ettevõtjate ühendus. Märkimisväärne, et klubi on vahepausideta tegutsenud juba 25 aastat ning ettevõtjate huvi kuuluda sellisesse ühendusse on jätkuv. Samuti on tuntav sellise klubi olemasolu tähtsus laiemas ühiskondlikus plaanis,“ ütles pidupäeva eelõhtul klubi president Hans Heinjärv.

 

Valgamaa Äriklubi korraldab ettevõtjate kohtumisi igakuiselt ning kohtumiste eesmärgiks on nii omavaheliste suhete hoidmine kui ka uute teadmiste saamine. Klubi külastab uusi Valgamaa ja naabermaakondade põnevaid ettevõtteid, toimuvad koolitused ja kohtumised ministritega. Aja jooksul on klubi oluliseks rolliks kaasa lüüa ka maakonnas toimuvate ürituste toimumises, olgu nendeks siis maakonna ettevõtete tunnustussündmused või noorte ettevõtluskonkursi „Nupp Nokib“  osalejate toetamine ja hindamine lõppvõistlusel.

 

Klubi alustas oma tegevust 1994 a. septembris, selle esialgne nimi oli Valga Ettevõtjate Klubi. 1995 aastal liitus klubiga Valga Ärimeeste Koda ja ühine klubi otsustati nimetada Valgamaa Äriklubiks.

Klubi juhatab 3-liikmeline juhatus, klubi presidendina on kogu klubi tegutsemise aja jooksul olnud Hans Heinjärv. Klubi liikmeteks on aktiivsemad Valgamaa firmade tippjuhid, tänase seisuga on klubis 55 liiget.

Otsid ajutist tööd või töötajat?
Kultuuripärand