Valga Külastuskeskus

Valga Külastuskeskus        

Kesk 11, 68204 Valga
Tel: 766 1699
E-post: valga@visitestonia.com
Infokeskuse töötajad: Epp Kalja ja Julia Mihhalkina

AVATUD

15. mai - 15.september E-P 10-17
16. september - 14.mai E-R 10-16 L-P 10-14
 

Turismiinfokeskus kogub, korrastab, talletab andmebaasides (sh Valgamaa turismiveeb ja Visitestonia.com) ning jagab tasuta informatsiooni külalistele Valgamaa, Eesti ja Läti lähiümbruse turismiobjektide, vaatamisvääruste, majutusettevõtete, toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse veetmise võimaluste, kultuuri- ja spordisündmuste, giiditeenuse osutajate ja transpordivõimaluste kohta ning koostab selleks vajalikke infomaterjale.

Turismiinfokeskuses on müügil turismikaardid, turismitrükised, piirkondi ja maakonda tutvustavad raamatud, Eesti, Valgamaa ja Valga sümboolikaga suveniirid, käsitöö, postkaardid, margid. Tasuda saab nii sularahas kui maksekaardiga.

Valga Külastuskeskusest on võimalik rentida jalgrattaid nii meestele-naistele, kui ka lastele (olemas kiivrid, rattalukud ja lastetoolid).Pildil vasakult Otepää Turismiinfokeskuse töötajad Külliki Pikk ja Lea Ilp, seejärel Valgamaa turismiarendusjuht Signe Hunt ning Tõrva Turismiinfokeskuse töötaja Tiiu Voitk Otepää Turismiinfokeskuse veerandsaja täitumisel.

Kultuuripärand