Sündmused

Tasuta vebinar turismisektorile - TULEMSULIK DIGITURUNDUS

27. mai kell 13:00 kuni 15:00

Tänases olukorras on digiturundus iga ettevõtte turundustegevustes veelgi olulisem kui kunagi varem. Kuidas digiturundada nii, et iga sent, mille oled pannud reklaami alla, toob ka reaalseid tulemusi? Et Eesti turismisektorit natukene selles osas aidata, korraldame 27. mail webinari, kus Eesti ühed parimad praktikud tulevad Sulle appi ja annavad tasuta nõu!

Webinaril räägivad:

  • Raido Tamar – Eesti kogenuim SEO ekspert, kes teinud koostööd nii Eesti suurimate ettevõtete kui väikeste turismiettevõtetega.
  • Sven Nuum ja Teet Torim – Boost Yourselfi asutajad ja Eesti ühed nõutumad sotsiaalmeedia koolitajad, kelle koolitused on üle Eesti pidevalt välja müüdud.
  • Nikita Tikhomirov – Visit Estonia digiturunduse analüütik, kes tegeleb Eesti suurima turismiteemalise veebiportaali data analüüsimise ja vastavalt sellele erinevate tegevuste planeerimisega.

Millest seminaril räägime?

Raido Tamari ettekandest saab vastused küsimustele:

1️⃣ Mida on hakanud inimesed turismi valdkonnas rohkem Google'ist otsima? Kas ja kuidas saab seda informatsiooni paremini ära kasutada nii Google'is kui ka teistes kanalites?
2️⃣ Milline on hetkeseis ning kuidas on muutunud soomlaste ja lätlaste otsingud Eestisse reisimise osas?
3️⃣ Milliseid koostöövõimalusi pakub SEO turismi valdkonnas?
4️⃣ Miks tasub kriitilise pilguga üle vaadata Google My Business konto?

Sven Nuum ja Teet Torim räägivad kolmest punktist:

1️⃣ Facebooki postituste ja reklaamide pealkirjade kirjutamise suurimad vead ja parimad nõuanded.
2️⃣ Miks ainult uudisvoogu postitamisest 2020 aastal enam ei piisa?
3️⃣ Kuidas reklaamide abil alates 5 euroga päevas jõuda klientideni?

Nikita Tikhomirov räägib sellest, kuidas nad said tänu Google Analyticsile aru, et nende e-maili turundus vajab turgutust. Selle tulemusena suudeti e-maili turunduse liiklust tõsta 115% sama saajate arvu juures. Lisaks jagab Nikita soovitusi, mis on üldiselt seotud e-maili turundusega ning jagab Visit Estonia lehest tulenevaid parimaid praktikaid.

Webinar toimub Zoomi keskkonnas 27. mail kell 13-15.

Registreerumine: https://bit.ly/tulemuslik-digiturundus

Registreerumise järel saate enda emailile toimuva webinari lingi, kuhu 27. mail tulla. Webinar toimub korra ning ei ole hiljem järelvaadatav. Osalemiseks on vaja normaalselt toimivat internetiühendust.

Webinari korraldab SA Pärnumaa Arenduskeskus koostöös Tartu Ülikooli Pärnu kolledžiga.

Veebinar on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023 ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

Sündmused

Sündmusi ei ole.
Kultuuripärand