Sündmused

Marine Equipment Trade Show 2019 Amsterdamis

19. november kell 00:00 kuni 21. november kell 00:00

Messikülastusega saavad ettevõtjad parema ülevaate erinevatel turgudel toimuvast ning saadud kogemused motiveerivad tegelema oma ettevõttes tootearendusega uutele turgudele sisenemiseks. Innustame osalejaid otsima ja märkama võimalusi oma ekspordi kasvatamiseks. Loome ettevõtetele võimaluse viia end kurssi uute toodete ja tehnoloogiatega, millega tuleb konkureerida rahvusvahelisel turul. Messikülastustega luuakse eeldus eksporti toetava suhtlusvõrgustiku tekkimiseks Eesti ettevõtete seas.

Messikülastustest võivad osa võtta kõik Eesti Äriregistrisse kantud äriühingud, kes vastavast messist kasu võiksid saada. Registreerunute hulgast valiku tegemisel on eelistatud ekspordipotentsiaaliga ettevõtted. Messikülastused on tasulised, täpsem osalustasuinfo vastava messi tutvustuslehel.

Registreerimine 2019. aasta külastustele on avatud kuni 28. veebruarini (II poolaasta messi(de)l on pikem registreerimistähtaeg).

MARINE EQUIPMENT TRADE SHOW (METS) 2019

 • Toimumiskoht: Amsterdam, RAI (Holland)
 • Kuupäevad: 19.-21. november 2019
 • Valdkond: maailma suurim laevatööstuse, merevarustuse, materjalide, mereturismi ja süsteemide mess, mida korraldatakse juba aastast 1988. Ainus tõeline merendusvaldkonna rahvusvaheline B2B mess, mis koosneb 3 suurest messihallist.
 • Messi ametlik veebileht: https://www.metstrade.com/
 • Messil osalemise hind (kuni 50% kogumaksumusest, teise poole katab messitoetus):
  • 267 EUR/kaheses toas (täishind 534 EUR)
  • 366 EUR/üheses toa (täishind 732 EUR)

Omaosalus sisaldab: lend sihtkohta ja tagasi, transport lennujaama ja hotelli vahel saabudes, transport hotelli ja lennujaama vahel lahkudes, majutus.

Omaosalus ei sisalda: reisikindlustust, turismimaksu (tuleb tasuda otse hotelli, paar eurot öö eest), transporti hotelli ja messikeskuse vahel, messikülastusele registreerimist, muid kulutusi.

 • Osalemiseks tuleb täita ja digiallkirjastada ankeet, grupi suurus on piiratud: TÄIDA ANKEET SIIN
  • Kui ettevõte kuulub kontserni, täida lisaks kontsernipuu
 • Palume digiallkirjastatud ankeet saata 31. maiks aadressile: rainer@sasak.ee
 • Messile registreerimine on tasuta: seda tuleks igal osalejal iseseisvalt teha SIIN!
 • Messil osalemise tagab õigeaegne ettemaksearve tasumine.
 • Osalemisankeedi allkirjastamisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute reisitingimustega (leiate lehe lõpust).

Lennuplaan:

 • 19.11 Tallinn - Amsterdam 07:25 - 09:00
 • 21.11 Amsterdam - Tallinn 10:20 - 13:45

Majutus:

Hotel NH Museum Quarter 4* koos hommikusöökidega

https://www.nh-hotels.com/hotel/nh-amsterdam-museu...

Vaata teisi messikülastusi SIIT!

REISITINGIMUSED:

 • Nimede muutmine, reisi tühistamine ja lisateenuste ostmine toimub lisatasu eest, vastavalt reisikorraldaja või vastava teenusepakkuja hinnakirjale.
 • Reisi tühistamise korral omaosalust ei tagastata.
 • Juhul kui messist loobumine/messireisi tühistamine või reisija andmete muutmine toimub pärast reisikorraldaja poolt määratud tühistustähtaega või kui jätate messireisile ilmumata, olete kohustatud tasuma ka teise poole (50%) messireisi kogumaksumusest.
 • Olen kursis, et Maakondlike Arenduskeskuste poolt messikülastuste korraldamisele kulutatud summad loetakse vähese tähtsusega riigiabiks (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st. Kontrolli oma VTA jääki SIIN!
 • Kinnitate, et olete kursis komponentidega, mida reisipakett sisaldab (vastav info on iga messi juures olemas).
 • Kinnitate, et olete teadlik iseseisvast messikülastuse registreerimise kohustusest (vastav info ja viide on iga messi juures olemas).
 • Nõustute isikuandmete saatmisega teenusepakkujatele riiki või riikidesse, kus ei ole Isikuandmete Kaitse Üldmäärusega ega sellega võrdsustatud kaitset tagatud.
 • Nõustute isikuandmete töötlemisega, mis võib sisaldada muuhulgas ka edaspidiste pakkumiste saatmist.
 • Nõustute teabe saamisega inglise või muus võõrkeeles (hotellibroneeringud, lennuki pardakaardid, transfeeri voucherrid, messikülastuse kinnitus vms.).
 • Kinnitate, et ostes reisiteenust teistele isikutele, omate neilt kõiki vajalikke õigusi ning olete vastutav info ja dokumentide edastamise ja andmete õigsuse eest.
 • Olete kursis soovitusega teha messireisi toimumise ajaks reisi- ja/või reisitõrkekindlustus omale sobiva teenusepakkuja juures isikliku lisakuluna.
 • NB! Korraldaja jätab endale õiguse reisplaanide muutmiseks. Messikülastus toimub piisava arvu huviliste olemasolul. Vastutav reisikorraldaja on AS Karol.

Messikülastused toimuvad Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Lisainfo:

Rainer Paenurk; rainer@sasak.ee, 4 520 574

Mets_Trade.png

Sündmused

26.
mai
26
.05
Veebikonverents Delta trendipäev 2020 vaatab kaugemale! Püüame näha puude taga metsa!

Viimastel kuudel on teemaks olnud COVID-19 koroonakriis, selle mõjud, pikkus, leevendusmeetmed ja väljumisstrateegiad. 

Üheskoos tarkade inimeste ja visionääridega, püüame lahti mõtestada suuremaid muutusi ja neist tärkavaid võimalusi erinevates eluvaldkondades – ettevõtluses ja majanduses, hariduses ja teaduses, riigivalitsemises, riikidevahelistes suhetes, ravis ja rahvatervises, linnastumises ja maaelus, meie igapäevaelus.

Otsime üheskoos vastust järgmistele küsimustele:

 • Millised on olulisemad kriisist tulenevad muutused – ajutised ja püsivad – vastavas valdkonnas?
 • Millised ohud ja võimalused tärkavad nendest muutustest?
 • Mida peaksime tegema, et võimalusi ära kasutada – riigina, firmana, ülikoolina, inimesena?

Tule ja saa vahvast mõttepäevast osa!
Tartu Ülikooli Delta trendipäev on kõigile uudishimulikele tasuta.

LISAINFO (ajakava, esinejad jm)

Ülekannet saab jälgida Delta FB-s.

26
.05
Veebiseminar Ideede Teisipäev: muutuste juhtimine kriisi ajal

Tartu Teaduspark koos partneritega kutsub osalema veebiseminaril.

Esinevad:
Mikk Valtna, restoran Kolm Tilli
Kristjan-Walter Kask, Punch Drinks OÜ

Käsitletavad teemad:

 •        Mida ettevõtted muutsid?
 •        Kuidas sellise lahenduseni jõuti?
 •        Kuidas toimus muutuste juhtimine ja millised on senised õppetunnid?

Üritus on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine: https://forms.gle/Q5hcVATTj6ovRhBt7

Lisainfo.

Ideede Teisipäev on ürituste sari juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle.

27.
mai
27
.05
Tasuta vebinar turismisektorile - TULEMSULIK DIGITURUNDUS

Tänases olukorras on digiturundus iga ettevõtte turundustegevustes veelgi olulisem kui kunagi varem. Kuidas digiturundada nii, et iga sent, mille oled pannud reklaami alla, toob ka reaalseid tulemusi? Et Eesti turismisektorit natukene selles osas aidata, korraldame 27. mail webinari, kus Eesti ühed parimad praktikud tulevad Sulle appi ja annavad tasuta nõu!

Webinaril räägivad:

 • Raido Tamar – Eesti kogenuim SEO ekspert, kes teinud koostööd nii Eesti suurimate ettevõtete kui väikeste turismiettevõtetega.
 • Sven Nuum ja Teet Torim – Boost Yourselfi asutajad ja Eesti ühed nõutumad sotsiaalmeedia koolitajad, kelle koolitused on üle Eesti pidevalt välja müüdud.
 • Nikita Tikhomirov – Visit Estonia digiturunduse analüütik, kes tegeleb Eesti suurima turismiteemalise veebiportaali data analüüsimise ja vastavalt sellele erinevate tegevuste planeerimisega.

Millest seminaril räägime?

Raido Tamari ettekandest saab vastused küsimustele:

1️⃣ Mida on hakanud inimesed turismi valdkonnas rohkem Google'ist otsima? Kas ja kuidas saab seda informatsiooni paremini ära kasutada nii Google'is kui ka teistes kanalites?
2️⃣ Milline on hetkeseis ning kuidas on muutunud soomlaste ja lätlaste otsingud Eestisse reisimise osas?
3️⃣ Milliseid koostöövõimalusi pakub SEO turismi valdkonnas?
4️⃣ Miks tasub kriitilise pilguga üle vaadata Google My Business konto?

Sven Nuum ja Teet Torim räägivad kolmest punktist:

1️⃣ Facebooki postituste ja reklaamide pealkirjade kirjutamise suurimad vead ja parimad nõuanded.
2️⃣ Miks ainult uudisvoogu postitamisest 2020 aastal enam ei piisa?
3️⃣ Kuidas reklaamide abil alates 5 euroga päevas jõuda klientideni?

Nikita Tikhomirov räägib sellest, kuidas nad said tänu Google Analyticsile aru, et nende e-maili turundus vajab turgutust. Selle tulemusena suudeti e-maili turunduse liiklust tõsta 115% sama saajate arvu juures. Lisaks jagab Nikita soovitusi, mis on üldiselt seotud e-maili turundusega ning jagab Visit Estonia lehest tulenevaid parimaid praktikaid.

Webinar toimub Zoomi keskkonnas 27. mail kell 13-15.

Registreerumine: https://bit.ly/tulemuslik-digiturundus

Registreerumise järel saate enda emailile toimuva webinari lingi, kuhu 27. mail tulla. Webinar toimub korra ning ei ole hiljem järelvaadatav. Osalemiseks on vaja normaalselt toimivat internetiühendust.

Webinari korraldab SA Pärnumaa Arenduskeskus koostöös Tartu Ülikooli Pärnu kolledžiga.

Veebinar on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023 ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

28.
mai
28
.05
Tööstuse digitaliseerimise virtuaalkonverents Industry 4.0 Praktikas

Tutvustame tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise võimalusi, edulugusid ja tööriistu, mis on toeks kriisist väljumisel.
Konverentsi peakorraldajad on EAS, TalTech ning Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL). Sündmuse partneriteks on juhtivad tehnoloogiafirmad ja vastutavaks korraldajaks konverentsiagentuur Confent.

Lisainfo ja registreerimine https://industry40.ee/

02.
juuni
02
.06
Veebiseminar Ideede Teisipäev: juhtideta organisatsiooni kultuur

Tartu Teaduspark koos partneritega kutsuvad osalema veebiseminaril.

Veebiseminari võõrustavad Tiina Seeman ja Liis Paemurru Proeksperdist.
Käsitletavad teemad:
Kes ja mis on Proekspert?
Milline on Proeksperdi kultuurilugu ja kuidas see ettevõttes elab ja edasi kandub?
Kuidas toimivad juhtideta organisatsioonis erinevad inimese arengut toetavad protsessid?

Üritus on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine: https://forms.gle/PixJnBcfFV7sf8BA7

Lisainfo.

Ideede Teisipäev on ürituste sari juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle.

Kultuuripärand