Eesti parimad minifirmad selgitatakse välja 16. aprillil Valgas

neljapäev, 12 aprill 07:21

Valgamaa Arenguagentuur koostöös Junior Achievement Eestiga korraldab teist aastat järjest Eesti parima minifirma valimise Valgas. Samal sündmusel selgitatakse välja ka Valgamaa noorte ettevõtluskonkursi „Nupp nokib“ parimad.  Lõppvõistlus toimub esmaspäeval, 16. aprillil algusega kell 14.15 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses.

Valgamaa ja Kagu-Eesti mentorklubi alustasid uut hooaega

neljapäev, 05 aprill 15:53

4.-5. aprillil 2018 kogunesid Valgamaa ja Kagu-Eesti  25 mentiid ja 12 mentorit Pühajärvele, et alustada selle aasta ettevõtjate mentorklubiga. Aasta jooksul toimub viis eri-teemalist kohtumist, mille vältel pakutakse osalejaile heatasemelisi koolitusi ning motiveerivaid kohtumisi mentorite ja teiste alustavate ettevõtjatega.

 

16. aprillil toimub Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev

teisipäev, 03 aprill 14:31

Valgamaa Omavalitsuste Liit annab teada, et kohaliku omaalgatuse programmi taotluste kevadvoor on avatud vahemikus 02.04.2018–02.05.2018.

 

Valga maakonna infopäev kohaliku omaalgatuse programmi taotlejatele toimub 16.04.2018 algusega kell 9.00 aadressil Kesk 12, Valga (endine Valga Maavalitsus, I korruse suur saal).

Valgamaa Arenguagentuur kutsub kevad-suvist maakonda avastama

esmaspäev, 02 aprill 10:49

30. märtsil lõppes „Valgamaa tuntuks“ kampaania sügis-talvine etapp ning 1. aprillist saab alguse juba uus kevad-suvine kampaaniaperiood. Selle käigus kutsutakse üles nii kohalikke kui ka külalisi jäädvustama Valgamaal veedetud meeleolukaid hetki ning lisama need pildid Valgamaa Facebooki lehe pildirakendusse. Kõigil on võimalik anda oma hääl ning parimatele jagatakse kuni septembri lõpuni hulgaliselt kohalike ettevõtjate poolt välja pandud auhindu.

Ressursitõhususe infoseminarid töötleva tööstuse ettevõtetele

teisipäev, 27 märts 22:43

Keskkonnaministeerium korraldab aprillis infoseminarid „Fookuses on tootmisefektiivsus!“ Seminaride eesmärk on rääkida tootmise optimeerimise ja efektiivistamise võimalustest ning tutvustada „Ettevõtete ressursitõhususe“ toetusmeedet, mille raames tööstusettevõtted saavad ressursitootlikkust suurendavatele projektidele läbi Keskkonnainvesteeringute Keskuse taotleda toetust kuni 2 miljonit eurot.
Meede ja seminarid on suunatud mäe- ja töötleva tööstuse ettevõtetele (EMTAK B ja C). Seminarid on tasuta.

Alustab Kagu-Eesti ettevõtjate kogemusklubi

teisipäev, 27 märts 10:05

Homme alustab Moostes oma esimese kokkusaamisega uut hooaega Kagu-Eesti Kogemusklubi, mis pakub väikeettevõtjatele võimalust suhelda nii koolitajate kui praktikutega, saada uusi teadmisi, häid nõuandeid ning jagada vastastikuseid kogemusi. See on hea võimalus nii uute kontaktide saamiseks kui ka suhetevõrgustiku laiendamiseks ja arendamiseks. Kagu-Eesti Kogemusklubi korraldavad Võrumaa Arenduskeskus, Põlvamaa Arenduskeskus ja Valgamaa Arenguagentuur.

Algas töö Valga maakonna arengustrateegia koostamiseks

esmaspäev, 12 märts 15:53

Seoses haldus- ja riigireformiga lisandus Valgamaa Omavalitsuste Liidu senistele ülesannetele rida uusi ülesandeid, mis varasemalt oli maavalitsuse pädevuses. Üks sellistest Valga maakonna kolme omavalitsusüksuse ühiselt täidetav ülesanne on maakonna arengu kavandamine ja selle elluviimise suunamine läbi  arengustrateegia käivitamise protsessi.

Mentorklubi alustab uut hooaega

esmaspäev, 12 märts 08:30

Hea ettevõtja! Ootame Sind aprillis algavasse ettevõtjate mentorklubisse. Eelistame 1-3 aastat tegutsenud ambitsioonikaid ettevõtjaid. Sel hooajal on viis klubikohtumist aprillist novembrini koos Kagu-Eesti mentorklubi liikmetega. Klubisse on oodata ca 30 osalejat kolmest maakonnast (Võru, Põlva, Valga).

 

Tasuta personaalsed konsultatsioonid Keskkonnainvesteeringute keskuselt (KIK) töötleva tööstuse ettevõtetele

reede, 16 veebruar 11:26

Kuidas taotleda toetust „Ettevõtete ressursitõhususe“ meetmest? Konsultatsioonide eesmärk on tutvustada töötleva tööstuse ettevõtetele (EMTAK B ja C, 2016 a käive vähemalt 2 milj eurot) toetuse tingimusi, toetuse taotlemist ning kuidas konkreetne ettevõte enda tootmises saaks tõsta ressursside kasutamise efektiivsust. 

 

Infopäevad „Riigihangetest LEADER toetuse taotlemisel“.

reede, 16 veebruar 11:07

Infopäev on suunatud riigihangetest huvitatutele - nii hankijatele kui ka pakkujatele. Lektoriks on riigihangete korraldamise kogemusega jurist Keidi Kõiv, infopäeval osalevad ka vastava valdkonna spetsialistid MeM-st ja maaeluvõrgustikust.