26. augustil avanevad Valgamaa Partnerluskogu sügisesed taotlusvoorud

kolmapäev, 24 juuli 22:30

Tegevus 1.1 - Investeeringud häid töökohti säilitavasse ja/või loovasse mikroettevõtlusse' ja tegevus 3.1 - Algatused ettevõtjate ja kogukondade võrgustike arendamiseks ja loomiseks'.
Taotlusvoor on avatud 26. augustist kuni 13. septembrini kell 16.00

Riik annab hoogu Kagu-Eesti ettevõtluse ja töövõimaluste arendamiseks

reede, 19 juuli 14:24

Riigihalduse minister Jaak Aab kinnitas Kagu-Eesti ettevõtluse arengu toetusmeetme, millega riik toetab Kagu-Eesti ettevõtluse arengut ja innovaatilisust ning mitmekesisemate töövõimaluste teket piirkonnas.

Alates 1. juulist saab küsida toetust regionaalsete kompetentsikeskuste arendamiseks

esmaspäev, 01 juuli 10:32

Regionaalsete kompetentsikeskuste arendamise meetme kaks viimast taotlusvooru on avatud ja sinna oodatakse tegutsevate kompetentsikeskuste põhitegevuste projekte ning koostööprojekte ettevõtjatega.

Maakondlikud arenduskeskused kutsuvad arvamusfestivalile arutlema!

teisipäev, 18 juuni 19:30

9.-10. augustini toimuvad maakondlike arenduskeskuste eestvedamisel arutelud, mis suunavad pilgu tulevikku.
Millised on tööturu väljakutsed 2035? Mis saab siis, kui külamajadest saavad hotellid? Kuidas muuta maapiirkonnas elukeskkond selliseks, et noored sooviksid sinna elama minna? Kuidas valmistuda ette muutusteks ühiskonnas? Nendele ja paljudele teistele küsimustele leiab vastused maakondlike arenduskeskuste aruteludelt.

Eurostars programmi infopäev 20. juunil

esmaspäev, 17 juuni 12:44

Eurostars rahvusvahelise programmi eesmärk on toetada väikese ja keskmise suurusega ettevõtete innovatiivsete toodete, teenuste ja/või protsesside turule toomist rahvusvahelise koostöö toel.

Juunis avaneb Eesti väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel võimalus esitada taotluseid tootearenduse toetuse saamiseks programmi Eurostars kaudu. Eesti ettevõtetel on võimalus saada toetust kuni 300 000 eurot kuni 60% määraga projektile kestvusega kuni 3 aastat.

1. juunist avatakse tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise meede

reede, 31 mai 22:31

Meetme eesmärgiks on toetada töötleva tööstuse ja mäetööstuse ettevõtete digitaliseerituse ja automatiseerituse taseme kasvu ning seeläbi vähendada inimsekkumise vajadust.

Toetuse taotlusi menetleb, väljamakseid teostab ja järelevalvet teeb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Enne taotluse esitamist soovitab EAS ettevõtjal läbida eelnõustamise, mille käigus antakse plaanidele eelhinnang.

Nõustamise kokkuleppimiseks kontakteeruge palun oma kliendihalduriga või  info@eas.ee.

 

6. juunist avaneb taotlusvoor 'Lühikeste tarneahelate või kohalike turgude kaudu põllumajandustoodete ja toidu turustamisvõimaluste arendamine' 

kolmapäev, 29 mai 13:22

Toetuse spetsiifilisteks eesmärkideks on toidu tootmise ja turustamise tarneahela toimimise parandamine, põllumajandustoodete tootjate ja töötlejate turujõu suurendamine ning omavahelise koostöö arendamine.

Taotlusi võetakse vastu 06. juunist kuni 13. juunini 2019. Toetuse taotlemiseks tuleb esitada avaldus ja projektiplaan ning nendes esitatud andmeid tõendavad dokumendid (edaspidi taotlus).

Täpsem info PRIA kodulehel

Euroopa Liidu toetusete jagunemine maakonniti

teisipäev, 28 mai 10:17

Eestis on Euroopa Liidu toetustega ellu viidud üle 30 000 projekti

Uute toodete, tavade, protsesside ja tehnoloogiate arendamise toetus - PRIA

teisipäev, 28 mai 09:56

Toetuse taotluste vastuvõtt toimub septembris 2019 (kuupäevad on täpsustamisel).

Toetuse eesmärgiks on toetada üksikprojekte, mis edendavad koostööd ja arendavad innovatsiooni eelkõige põllumajandus-, toidu- ja metsandussektoris ning lahendavad konkreetsete tootjate ja töötlejate tootmisprotsessiga seotud probleeme. Projektid peavad olema suunatud ettevõtte püstitatud praktilistel vajadustel põhinevate lähteülesannete lahendamisele, mitte eraldiseisvate teadushuvide rahastamisele.

Registreeru UMA MEKK II Taluturule kauplejaks Tallinna Vanalinna Päevadel 31. mai - 2. juuni 2019

reede, 17 mai 18:16

Suurepärane kauplemisvõimalus kohaliku toidu ja toitlustusega Tallinna Vanalinna päevadel! Korralduse eest hoolitseb UMA MEKK, kuid oodatud on kõik väiketootjad üle Eesti, kes pakuvad eestimaise talu- ja väiketootmises toodetud toidukaupa, istikuid ja käsitööd.Kultuuripärand