Kagu-Eesti programmi toetussuunad on paigas
 

kolmapäev, 13 veebruar 15:16

Kagu-Eesti piirkonna kitsaskohtadeks on suhteliselt kiire rahvaarvu kahanemine, võrdlemisi madal elanike sissetulek ning tagasihoidlik majandusareng. Olukorra muutmiseks ja piirkonna arendamiseks plaanib riik käiku lasta erinevaid toetusmeetmeid.

Valgamaa ja Kagu-Eesti mentorklubi alustavad ühist hooaega 6. märtsil

esmaspäev, 04 veebruar 10:33

Hea ettevõtja! Kui soovid investeerida endasse ja ettevõtte arengusse, siis kandideeri Valgamaa ettevõtjate mentorklubisse. Oled oodatud osalema, kui Sinu firma vanus on kuni kolm aastat (erandkorras ka kauem tegutsenud ettevõte).

Lõunaeestlased alustavad messimaratoniga

neljapäev, 24 jaanuar 15:24

Lõuna-Eesti maakondade turismiarendajad alustasid messimaratoniga. Ühiselt minnakse lõunanaabrite Leedu ja Läti messidele eesmärgiga tutvustada  Lõuna-Eesti regiooni kui tervikut atraktiivse turismisihtkohana, kasvatada välisturistide arvu ning edendada turismiasjaliste koostööd ja tugevdada ühisturundust.

Valgamaa Partnerluskogu taotlusvoorude infopäev 29. jaanuaril Valgas

kolmapäev, 23 jaanuar 11:44

Valgamaa Partnerluskogu taotlusvoorude infopäev toimub 29. jaanuaril kell 15.00 Valga jaamahoones Valgamaa Noorsootöökeskuse TANKLA ruumides aadressil Jaama puiestee 12.

Lisavõimalused ettevõtetele võrkudega liitumiseks

kolmapäev, 23 jaanuar 11:24

20. jaanuarist 2019 jõustusid võrkudega liitumise programmi muudatused, mis pakuvad ettevõtjatele laiemat võimalust arenemiseks väljaspool suuremaid asulaid. EAS-i vahendatavate toetuste abil saab nüüd taotleda toetust ka gaasi-, kaugkütte- ja kaugjahutusvõrguga ühinemiseks.

Jaanuarist toetab riik Kirde- ja Kagu-Eestisse uute töökohtade loomist

teisipäev, 15 jaanuar 19:43

1. jaanuarist saavad Ida-Viru-, Valga-, Võru- ja Põlvamaa tööandjad taotleda töötukassast piirkondlikku töökoha loomise toetust, et julgustada tööandjaid värbama seni kasutamata tööjõudu ning aidata kaasa nende piirkondade majandusarengule. Toetus koosneb palgatoetusest ning koolituskulude hüvitamisest.

Alustavad ettevõtjad on oodatud mentorklubisse

reede, 11 jaanuar 11:39

Osale mentorlusprogrammis ja täienda enda ettevõtlusteadmisi! Maakondlikud arenduskeskused korraldavad igas Eesti piirkonnas mentorlusprogrammi Mentorklubid, mis on suunatud alustavatele ettevõtjatele, et õppida tegutsevate ettevõtjate kogemusest. Tegevused on eelkõige suunatud ettevõtetele, mis on tegutsenud 1-3 aastat.

Loe lähemalt, mis on mentorlusprogramm ja miks selles osaleda.

Valgamaa arengustrateegia 2035+ avalik väljapanek ootab arvamusi. Arvamuste esitamise tähtaega pikendati kuni 14. jaanuarini 2019

kolmapäev, 09 jaanuar 10:59

Maakonna arengustrateegia ülesandeks on suunata maakondliku tasandi (ühis)tegevusi, olla aluseks taotluste esitamisel riiklike toetuste saamiseks ja tuua välja vajadused riikliku poliitika suunamiseks.

Valgamaa Partnerluskogu avab 2019. aastal 4 taotlusvooru

teisipäev, 18 detsember 19:46

28. jaanuarist kuni 14. veebruarini on avatud kogukonnameete taotlusvoor - tegevus 2.1 „Aktiivne kogukond ja noored“: uute tegevusvõimaluste loomine. Oodatud on projektid, mis aitavad kaasa uute tegevusvõimaluste tekkeks noortele.

Tunnustati Valgamaa parimaid ettevõtjaid

reede, 07 detsember 08:30

Neljapäeval, 6.detsembril anti hotellis Wagenküll pidulikul tunnustusüritusel üle tänukirjad „Valgamaa ettevõtlusauhind 2018" konkursi võitjatele ja nominentidele.