PILT

Idee vormimine

Kuidas alustada oma ettevõtmisega?

PILT

Jätkusuutlikkus

Kuidas tagada ettevõtmise
pidev areng?

PILT

Omavalitsusele

Kuidas arendada kohaliku omavalitsuse elu?

PILT

Investorile

Kuidas saab Sinu investeering teoks Valgamaal?

Ressursitõhususe infoseminarid töötleva tööstuse ettevõtetele

teisipäev, 27 märts 22:43

Keskkonnaministeerium korraldab aprillis infoseminarid „Fookuses on tootmisefektiivsus!“ Seminaride eesmärk on rääkida tootmise optimeerimise ja efektiivistamise võimalustest ning tutvustada „Ettevõtete ressursitõhususe“ toetusmeedet, mille raames tööstusettevõtted saavad ressursitootlikkust suurendavatele projektidele läbi Keskkonnainvesteeringute Keskuse taotleda toetust kuni 2 miljonit eurot.
Meede ja seminarid on suunatud mäe- ja töötleva tööstuse ettevõtetele (EMTAK B ja C). Seminarid on tasuta.

Alustab Kagu-Eesti ettevõtjate kogemusklubi

teisipäev, 27 märts 10:05

Homme alustab Moostes oma esimese kokkusaamisega uut hooaega Kagu-Eesti Kogemusklubi, mis pakub väikeettevõtjatele võimalust suhelda nii koolitajate kui praktikutega, saada uusi teadmisi, häid nõuandeid ning jagada vastastikuseid kogemusi. See on hea võimalus nii uute kontaktide saamiseks kui ka suhetevõrgustiku laiendamiseks ja arendamiseks. Kagu-Eesti Kogemusklubi korraldavad Võrumaa Arenduskeskus, Põlvamaa Arenduskeskus ja Valgamaa Arenguagentuur.

Algas töö Valga maakonna arengustrateegia koostamiseks

esmaspäev, 12 märts 15:53

Seoses haldus- ja riigireformiga lisandus Valgamaa Omavalitsuste Liidu senistele ülesannetele rida uusi ülesandeid, mis varasemalt oli maavalitsuse pädevuses. Üks sellistest Valga maakonna kolme omavalitsusüksuse ühiselt täidetav ülesanne on maakonna arengu kavandamine ja selle elluviimise suunamine läbi  arengustrateegia käivitamise protsessi.

Mentorklubi alustab uut hooaega

esmaspäev, 12 märts 08:30

Hea ettevõtja! Ootame Sind aprillis algavasse ettevõtjate mentorklubisse. Eelistame 1-3 aastat tegutsenud ambitsioonikaid ettevõtjaid. Sel hooajal on viis klubikohtumist aprillist novembrini koos Kagu-Eesti mentorklubi liikmetega. Klubisse on oodata ca 30 osalejat kolmest maakonnast (Võru, Põlva, Valga).

 

Tasuta personaalsed konsultatsioonid Keskkonnainvesteeringute keskuselt (KIK) töötleva tööstuse ettevõtetele

reede, 16 veebruar 11:26

Kuidas taotleda toetust „Ettevõtete ressursitõhususe“ meetmest? Konsultatsioonide eesmärk on tutvustada töötleva tööstuse ettevõtetele (EMTAK B ja C, 2016 a käive vähemalt 2 milj eurot) toetuse tingimusi, toetuse taotlemist ning kuidas konkreetne ettevõte enda tootmises saaks tõsta ressursside kasutamise efektiivsust. 

 

Infopäevad „Riigihangetest LEADER toetuse taotlemisel“.

reede, 16 veebruar 11:07

Infopäev on suunatud riigihangetest huvitatutele - nii hankijatele kui ka pakkujatele. Lektoriks on riigihangete korraldamise kogemusega jurist Keidi Kõiv, infopäeval osalevad ka vastava valdkonna spetsialistid MeM-st ja maaeluvõrgustikust.

Avatud on registreerumine rahvusvaheliste messide külastusreisidele

reede, 09 veebruar 10:14

Maakondlike arenduskeskuste võrgustik koostöös erialaliitude ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega (EAS) kuulutab tänasest välja registreerimise välismesside külastamiseks. Osalema oodatakse erinevate valdkondade ettevõtete esindajaid. Messikülastuste eesmärk on aidata ettevõttetel välja arendada uusi tooteid ja teenuseid ning asuda eksportima.

 

Täna algaval TourEst messil saab Valgamaad mängu abil tundma õppida

reede, 09 veebruar 09:30

Täna algab 27. rahvusvaheline turismimess Tourest 2018, mis kestab pühapäevani  Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses.

USA sihtturu seminar 15. veebruaril Tartus

esmaspäev, 05 veebruar 10:59

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Tartu Teaduspark ja SPARK DEMO korraldavad 15. veebruaril Tartus seminari USA sihtturust. Seminaril antakse ülevaade USA turu võimalustest ning  teadus- ja arenduskoostööst. LISAINFO

Algab registreerimine rahvusvaheliste messide külastusreisidele!

neljapäev, 01 veebruar 11:36

Maakondlike arenduskeskuste võrgustik koostöös erialaliitude ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega (EAS) kuulutab tänasest välja registreerimise välismesside külastamiseks. Osalema oodatakse erinevate valdkondade ettevõtete esindajaid. Messikülastuste eesmärk on aidata ettevõttetel välja arendada uusi tooteid ja teenuseid ning asuda eksportima.