PILT

Idee vormimine

Kuidas alustada oma ettevõtmisega?

PILT

Jätkusuutlikkus

Kuidas tagada ettevõtmise
pidev areng?

PILT

Omavalitsusele

Kuidas arendada kohaliku omavalitsuse elu?

PILT

Investorile

Kuidas saab Sinu investeering teoks Valgamaal?

Alustati Valga, Tõrva ja Otepää toitlustusasutuste teeninduskvaliteedi monitooringuga

esmaspäev, 05 juuni 15:21

Toitlustusasutusi hinnatakse juunikuu jooksul SA Valgamaa Arenguagentuuri tellitud monitooringu põhjal eesmärgiga saada ülevaade teeninduse tasemest – tuua välja tugevad ja nõrgad kohad klienditeeninduses ja müügiprotsessis.

Strateegia praktikum

reede, 02 juuni 10:47

EAS koostöös BDA Consulting OÜ’ga ootab sügisesse Strateegia praktikumi osalema ettevõtteid, kes soovivad koos meeskonnaga võtta aega, et läbi arutada ja kokku leppida ettevõtte tulevikuplaanid. Ettevõte saab end praktikumile kirja panna juba täna!.

Ärimudeli praktikum ettevõtjatele 

reede, 02 juuni 10:43

EAS koostöös BDA Consulting OÜ’ga ootab  sügisesse Ärimudeli praktikumi osalema ettevõtteid, kes tunnevad, et seni tegutsetud viisil enam edasi minna ei saa või kelle kasvuootusi ei ole võimalik tänase ärimudeliga saavutada. Mõlemal juhul tuleb mõtelda kastist väljas ning otsida ideid, kuidas oma tooteid ja teenuseid nutikamalt pakkuda. Ettevõte saab end praktikumile kirja panna juba täna!

Otepää turismiinfopunkt tähistas 25. juubelit

neljapäev, 01 juuni 16:34

Täna täitus Eesti esimesel rohelise I-märgi saanud Otepää Turismiinfokeskusel 25 tegevusaastat. Selle raames oodati huvilisi turismiinfokeskusesse meenutama seniseid tegevusi.

 

 

Eesti esimene turismiinfopunkt tähistab 25. juubelit

reede, 26 mai 13:53

1.juunil täitub Eesti esimesel rohelise I-märgi saanud Otepää Turismiinfokeskusel 25 tegevusaastat. Selle raames oodatakse kõiki huvilisi neljapäeval, 1. juunil kell 12 – 17 toimuvale avatud uste päevale.

Praktiline tööandja brändigu töötuba Tartus 31.mail

teisipäev, 09 mai 13:33

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda kutsub osalema töötoas, kust omandad väärtuslikke teadmisi tööandja brändingust, selle rakendamise võimalustest oma ettevõttes! Töötoas on lisaks teooriale ka palju praktilisi ülesandeid, mis aitavad teoorial paremini kinnistuda.

Osale mobiilses orienteerimismängus "Avasta Valgamaa veekogud"

kolmapäev, 03 mai 11:01

Valgamaa kutsub üles avastama maakonna rohkearvulisi veekogusid ja suvesündmusi. Selleks käivitus 1. maist mobiilne Valgamaa veekogude orienteerumismäng ning maakonna suvesündmuste pildirakendus Facebookis.

MTÜ Mulgimaa Arenduskoja LEADER-meetme "Ettevõtluse arendamine" taotlusvoor avatud 24. aprill - 12. mai 2017
 

reede, 28 aprill 11:08

Projektitoetuse taotlust saavad esitada Helme, Hummuli, Põdrala vallas ja Tõrva linnas tegutsevad ettevõtjad (eelmise majandusaasta keskmine töötajate arv kuni 24, aastakäive kuni 5 miljonit eurot ja aastabilansi kogumaht kuni 5 miljonit eurot), FIE-d.

Valgamaa esindus külastab Sevilla toidu- ja turismimessi

teisipäev, 25 aprill 10:51

Valgamaa Arenguagentuur korraldab mai alguses Hispaanias Sevillas toimuva kohaliku toidu ja turismi messi Feria de Abril külastuse ning õppereisi Andaluusia toidu- ja turismipiirkondadesse.

Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!” avatud!

reede, 21 aprill 12:24

Edukuse ja toimetuleku suurim eelis peitub ettevõtlikkuses!

Ettevõtlikkus on eluhoiak, mida iseloomustavad loov ja uuenduslik mõtlemine, saavutusvajadus ja arukas juhtimine. Kõike seda aitavad välja arendada lasteaiad ja koolid. 

  •  
  •