Ettevõtlusnädal

Ettevõtlusnädal

Ilusate ilmade saabudes on näha rohkem liikumist

teisipäev, 08 mai 14:42

Valga Külastuskeskusest (Kesk 11, Valga) on hea võimalus rentida endale jalgratas mõneks tunniks või koguni terveks päevaks.

Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!”

esmaspäev, 07 mai 20:32

Edukuse ja toimetuleku suurim eelis peitub ettevõtlikkuses!

Ettevõtlikkus on eluhoiak, mida iseloomustavad loov ja uuenduslik mõtlemine, saavutusvajadus ja arukas juhtimine. Kõike seda aitavad välja arendada lasteaiad ja koolid.

Konkursiga “Õppimine on põnev!” tunnustavad haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ ja Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik koole ja lasteaedasid nende ettevõtlikkuse eest, mis tihtipeale jääb kõrvaltvaatajale märkamatuks. Edulugude konkurss toob esile ja tutvustab laiemale auditooriumile ettevõtlikku hoiakut väärtustavate õppeasutuste tegevusi. Konkursi edulugude tähtsamad kriteeriumid on seotus päriseluga, läbipõimitus õppekavaga ja noorte vastutuse osakaal tegevuse juures.

Arenguagentuur kutsub MTÜ-de koolitustele

neljapäev, 19 aprill 14:12

Valgamaa Arenguagentuur kutsub  MTÜde esindajaid valdkonna põhiteadmisi andvatele koolitustele 2. ja 3. mail Valgas.

Eesti parimad minifirmad selgitatakse välja 16. aprillil Valgas

neljapäev, 12 aprill 07:21

Valgamaa Arenguagentuur koostöös Junior Achievement Eestiga korraldab teist aastat järjest Eesti parima minifirma valimise Valgas. Samal sündmusel selgitatakse välja ka Valgamaa noorte ettevõtluskonkursi „Nupp nokib“ parimad.  Lõppvõistlus toimub esmaspäeval, 16. aprillil algusega kell 14.15 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses.

Valgamaa ja Kagu-Eesti mentorklubi alustasid uut hooaega

neljapäev, 05 aprill 15:53

4.-5. aprillil 2018 kogunesid Valgamaa ja Kagu-Eesti  25 mentiid ja 12 mentorit Pühajärvele, et alustada selle aasta ettevõtjate mentorklubiga. Aasta jooksul toimub viis eri-teemalist kohtumist, mille vältel pakutakse osalejaile heatasemelisi koolitusi ning motiveerivaid kohtumisi mentorite ja teiste alustavate ettevõtjatega.

 

16. aprillil toimub Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev

teisipäev, 03 aprill 14:31

Valgamaa Omavalitsuste Liit annab teada, et kohaliku omaalgatuse programmi taotluste kevadvoor on avatud vahemikus 02.04.2018–02.05.2018.

 

Valga maakonna infopäev kohaliku omaalgatuse programmi taotlejatele toimub 16.04.2018 algusega kell 9.00 aadressil Kesk 12, Valga (endine Valga Maavalitsus, I korruse suur saal).

Valgamaa Arenguagentuur kutsub kevad-suvist maakonda avastama

esmaspäev, 02 aprill 10:49

30. märtsil lõppes „Valgamaa tuntuks“ kampaania sügis-talvine etapp ning 1. aprillist saab alguse juba uus kevad-suvine kampaaniaperiood. Selle käigus kutsutakse üles nii kohalikke kui ka külalisi jäädvustama Valgamaal veedetud meeleolukaid hetki ning lisama need pildid Valgamaa Facebooki lehe pildirakendusse. Kõigil on võimalik anda oma hääl ning parimatele jagatakse kuni septembri lõpuni hulgaliselt kohalike ettevõtjate poolt välja pandud auhindu.

Ressursitõhususe infoseminarid töötleva tööstuse ettevõtetele

teisipäev, 27 märts 22:43

Keskkonnaministeerium korraldab aprillis infoseminarid „Fookuses on tootmisefektiivsus!“ Seminaride eesmärk on rääkida tootmise optimeerimise ja efektiivistamise võimalustest ning tutvustada „Ettevõtete ressursitõhususe“ toetusmeedet, mille raames tööstusettevõtted saavad ressursitootlikkust suurendavatele projektidele läbi Keskkonnainvesteeringute Keskuse taotleda toetust kuni 2 miljonit eurot.
Meede ja seminarid on suunatud mäe- ja töötleva tööstuse ettevõtetele (EMTAK B ja C). Seminarid on tasuta.