PILT

Idee vormimine

Kuidas alustada oma ettevõtmisega?

PILT

Jätkusuutlikkus

Kuidas tagada ettevõtmise
pidev areng?

PILT

Omavalitsusele

Kuidas arendada kohaliku omavalitsuse elu?

PILT

Investorile

Kuidas saab Sinu investeering teoks Valgamaal?

MTÜ Mulgimaa Arenduskoja LEADER-meetme "Ettevõtluse arendamine" taotlusvoor avatud 24. aprill - 12. mai 2017
 

reede, 28 aprill 11:08

Projektitoetuse taotlust saavad esitada Helme, Hummuli, Põdrala vallas ja Tõrva linnas tegutsevad ettevõtjad (eelmise majandusaasta keskmine töötajate arv kuni 24, aastakäive kuni 5 miljonit eurot ja aastabilansi kogumaht kuni 5 miljonit eurot), FIE-d.

Valgamaa esindus külastab Sevilla toidu- ja turismimessi

teisipäev, 25 aprill 10:51

Valgamaa Arenguagentuur korraldab mai alguses Hispaanias Sevillas toimuva kohaliku toidu ja turismi messi Feria de Abril külastuse ning õppereisi Andaluusia toidu- ja turismipiirkondadesse.

Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!” avatud!

reede, 21 aprill 12:24

Edukuse ja toimetuleku suurim eelis peitub ettevõtlikkuses!

Ettevõtlikkus on eluhoiak, mida iseloomustavad loov ja uuenduslik mõtlemine, saavutusvajadus ja arukas juhtimine. Kõike seda aitavad välja arendada lasteaiad ja koolid.

Infopäev ettevõtjatele kompetentsikeskuses TSENTER  „Kuidas tootearendusega raharatas veerema saada“ 4.aprillil Väimelas

neljapäev, 23 märts 12:32

Puidutöölemise ja mööblitootmise kompetentsikeskuses TSENTER toimuv infopäev on praktiline, kus läbi näidete toomise antakse ülevaade erinevatest raha taotlemise võimalustest. Infopäeval räägivad oma kogemusest taotlemisel 2 toetust saanud ettevõtte esindajat ning samuti tuuakse rahastajate poolt erinevaid näiteid toetatud projektidest.

 

Läänemaa arenduskeskus Valgamaal

reede, 17 märts 14:53

22.-23.märtsil külastab Valgamaad Läänemaa arenduskeskus (www.lak.ee).

 

Valga Põhikooli õpetajad osalevad 20.märtsil Ettevõtliku kooli rakenduskoolitusel Valgamaa Kutseõppekeskuses

reede, 17 märts 14:37

Haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ on suunatud ettevõtliku õppe integreerimisele koolisüsteemi, et tõsta hariduse kvaliteeti ja seeläbi noorte edukust elus.

Ettevõtliku kooliga on Valgamaal liitunud valgamaa Kutseõppekeskus, Hargla Kool, Tsirguliina Keskkool ja Valga Põhikool. 

 

Tippettevõtja Kuldar Leis alustab Põlvamaa Arenduskeskuses tööd Kagu-Eesti ettevõtjate nõustajana

reede, 17 märts 13:23

Maakondlike arenduskeskuste võrgustiku nimel korraldati hange, eesmärgiga värvata ettevõtluskonsultandid, kelle töö tegevuspiirkonnad on maakonnapiire ületavad. Uue teenuse eesmärk on piirkonna kasvupotentsiaaliga ettevõtete toetamine läbi arengunõustamise, rõhuga ettevõtte lisandväärtuse kasvatamisele, müügitulu ja ekspordi kasvule ning optimeeritud tööjõu kasutusele. 

Vabaühenduste juhtide arenguprogrammi registreerumine

pühapäev, 19 veebruar 21:15

Valgamaa Arenguagentuur annab teada: veebruarist maini toimub kuuest moodulist koosnev vabaühenduse juhtide arenguprogramm, mille eesmärgiks on maakonnas tegutsevate vabaühenduste juhtide kasvanud võimekus organisatsiooni igapäevasel ja pikemaajalisel juhtimisel ning arendamisel. Arenguprogrammi on oodatud osalema MTÜ-de juhatuse liikmed.

Kagu-Eesti ettevõtjad kohtusid lahinguväljal

reede, 17 veebruar 17:43

16. veebruaril startis Tartu Teaduspargi SPARK Demokeskuses esmakordselt Valga-, Võru- ja Põlvamaa ettevõtjate kogemusklubi, mille eesmärk on pakkuda kokkusaamise võimalust tegevettevõtjatele, et läbi suhtluse ja kogemuste vahetamise julgustada neid oma ettevõttes uusi samme tegema. Kokkusaamiste sari avati ärilahingu ehk mängulise koolitusega.

Valgamaa sõidab Tourestile

kolmapäev, 08 veebruar 13:01

Valgamaa on esindatud Tourest messil  24 ruutmeetrisel pinnal  Puhka Eestis hallis. Maakonna esinduse kaaseksponentideks on GMP Clubhotel & Pühajärve restoran, Karula Mahlad, Pühajärve SPA- ja puhkekeskus ning  Towelfy OÜ 

  •  
  •