PILT

Idee vormimine

Kuidas alustada oma ettevõtmisega?

PILT

Jätkusuutlikkus

Kuidas tagada ettevõtmise
pidev areng?

PILT

Omavalitsusele

Kuidas arendada kohaliku omavalitsuse elu?

PILT

Investorile

Kuidas saab Sinu investeering teoks Valgamaal?

Turismiettevõtjate sügisese ümarlaua kokkuvõte

reede, 15 september 15:08

14.09.2017 toimus SA Valgamaa Arenguagentuuri turismiarendusjuhi Signe Hunt eestvedamisel Valgamaa turismiettevõtjate sügisene ümarlaud. Turismiettevõtjate ümarlaud leidis aset Taagepera Külaseltsi seminariruumis.

VALGAMAA ETTEVÕTLUSPÄEV KUTSUB ETTEVÕTJAID TAAS (RE)STARDIJOONELE!

reede, 15 september 10:39

2.-8. oktoobrini toimub üle-eestiline ettevõtlusnädal, mille üheks peasündmuseks Valgamaal on 2. oktoobril Otepää Kultuurikeskuses peetav ettevõtluspäev. Sel aastal on fookus rohkem juba tegutsevatel ettevõtetel ja räägitakse, kuidas muutuva ühiskonnaga kaasas käia.

 

Valgamaa ettevõtjate mentorklubi alustab tegevust 4.oktoobril

kolmapäev, 06 september 11:45

Valgamaa Arenguagentuur kutsub mentorklubisse osalema kuni 3 aastat tegutsenud ettevõtjaid.

Varasemad osalejad on hinnanud klubikohtumistel kogemuste jagamist ja üksteiselt õppimist, uute mõttekaaslaste leidmist ning koostöö suurenemist. Hea võimalus on küsida otse koolitajatelt, osalejatelt tagasisidet enda teenuste/toodete kohta, mille läbi on saadud uusi arendusideid ja  kliente.
 

 

Kampaania jäädvustas Valgamaa ilu

kolmapäev, 06 september 10:34

Sihtasutus Valgamaa Arenguagentuur kogus perioodil 01.05.-31.08 Facebooki pildirakenduse abil kokku 403 meeleolukat jäädvustust suvesündmustest ja kaunitest hetkedest Valgamaal. Pildirakendust külastati enam kui 14 800-l korral ja kokku anti piltidele 1800 häält. Enim hääli saanud võistlustöödele jagati auhindu kohalikelt ettevõtjatelt. Pilte saab jooksvalt näha Valgamaa Facebooki lehel kui ka Visitvalgamaa Instagrami lehel.

Turismiettevõtjate ümarlaud 14. septembril Taageperas

esmaspäev, 04 september 19:28

Meil on rõõm Teid kutsuda sügisesele ümarlauale!
Valgamaa turismi tegevuste kokkuvõte ja uute plaanide tutvustamine.

Lõuna-Eesti Toidukonverents 2017

esmaspäev, 04 september 19:25

Kas Sa tead, et september on kuulutatud Eesti Toidu kuuks ?

Kas tead, et Sinu jaoks toimub sel puhul lausa 2 väga olulist sündmust ?

Jalgrataste rent Valga Külastuskeskusest

neljapäev, 27 juuli 16:13

TEADAANNE VALGA KÜLASTUSKESKUSELT!

Oleme saanud endale ülivinged jalgrattad, mida saavad rentida kõik huvilised - jalgrattad viivad heameelega seiklema piirilinna uudistava külalise, samuti on oodatud meie rattaid rentima kõik linna kodanikud.

Valikus on naiste, meeste ja laste käikudega linnarattad, naiste rattad on varustatud korviga, et kaasas kandmine oleks mugavam. Varustuse (kiiver, lastetool, rattalukk) saab meilt. 

Rattaid saab laenutada igapäevaselt Valga Külastuskeskusest. Tule ja vali endale sobiv!

Leader investeeringutoetus Valgamaa ettevõtjale

neljapäev, 29 juuni 08:51

Valgamaa Partnerluskogult  saavad toetust taotleda meetmest Investeeringud häid töökohti säilitavasse ja/või loovasse mikroettevõtlusse  kuni 9 töötajaga ettevõtted, MTÜd või SAd, mis on registreeritud ja tegutsevad Valgamaal Puka, Taheva, Õru, Sangaste, Karula, Otepää, Palupera, Tõlliste vallas.
Taotlusvoor on avatud 4. septembrist kuni 15. septembrini 2017 kell 16.00 .
 

Ettevõtte võrkudega liitumise programm avaneb 26. juunist 2017.a.

kolmapäev, 21 juuni 13:55

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) annab teada, et alates 26. juunist 2017.a. avaneb ettevõtjale võrkudega liitumise prgramm.Toetuse andmise eesmärgiks on leevendada ettevõtjale võrguga (elektri-, vee-ja kanalisatsiooni- või sidevõrk) liitumise kitsaskohti ning seeläbi kasvatada ettevõtja lisandväärtust ja luua uusi töökohti. Programmi sihtpiirkond on Eesti, välja arvatud Tallinna linn koos piirnevate omavalitsustega ning Tartu linn. Programmist toetatakse võrguga liitumist või olemasoleva võrgu läbilaskevõime suurendamist, kui see on vajalik ettevõtlustegevuseks.Taotlusi võetakse vastu EASi e-teeninduse kaudu.
Lisainfo

Alustati Valga, Tõrva ja Otepää toitlustusasutuste teeninduskvaliteedi monitooringuga

esmaspäev, 05 juuni 15:21

Toitlustusasutusi hinnatakse juunikuu jooksul SA Valgamaa Arenguagentuuri tellitud monitooringu põhjal eesmärgiga saada ülevaade teeninduse tasemest – tuua välja tugevad ja nõrgad kohad klienditeeninduses ja müügiprotsessis. 

  •  
  •