Ettevõjaid kutsutakse osalema Formex disainimessil Stockholmis

laupäev, 04 mai 12:47

Disainimess toimub 20. - 23. august 2019 Stockholmis. Kaks korda aastas toimuv Põhjamaade sisekujunduse mess Formex on kohtumispaik äritegevuseks, trendide loomiseks, teadmiste hankimiseks ja inspiratsiooni saamiseks.
Tegu on suurima Põhjamaade disainile suunatud sisekujunduse messiga. Mess on kohtumispaigaks üle 800-le eksponendile, 20 000-le siseriiklikule ja rahvusvahelisele külastajale ja üle 500-le meedia esindajale.

Eesti-Läti koostööpraogrammi keskkonnateadlikkuse ja ühiste veeressursside haldamise taotlusvoor on avatud

laupäev, 04 mai 12:29

Projektide esitamise tähtaeg on 03. juuni 2019. Programmi eesmärk on toetada ideid, mis aitavad Eestil ja Lätil läbi koostöö areneda, osalemiseks peab projektis kaasa lööma nii Eesti kui ka Läti partner(id). Programmipoolne toetus on maksimaalselt 85% kogu projekti maksumusest.

Algab üleriigiline arvamuskorje: millist Eestit soovid aastaks 2035?

teisipäev, 30 aprill 13:02

Riigikantselei ja rahandusministeerium kutsuvad kõiki Eesti inimesi osalema riigi pikaajalise strateegia loomises ning täitma lühikest küsimustikku aadressil www.eesti2035.ee – millises Eestis Sa soovid aastal 2035 elada? Arvamuskorje kestab 10. maini ning tulemused on üheks aluseks riigi pikaajaliste sihtide seadmisele, reformide kavandamisele ning investeeringutele.

 Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!”

teisipäev, 30 aprill 13:02

Edukuse ja toimetuleku suurim eelis peitub ettevõtlikkuses!

Ettevõtlikkus on eluhoiak, mida iseloomustavad loov ja uuenduslik mõtlemine, saavutusvajadus ja arukas juhtimine. Kõike seda aitavad välja arendada lasteaiad ja koolid.

Vabaühenduste 2019. aasta arenguhüppe taotlusvoor on avatud

reede, 26 aprill 11:56
|Autor: Sihtasutus Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Vabaühenduste arenguhüppe taotlusvoorust saab toetust küsida tegevusteks, mis tõstavad taotleja või tema sihtrühma kuuluvate vabaühenduste võimekust oma põhikirjalisi avalikes huvides eesmärke saavutada.

Taas uuritakse  Valgamaa toitlustusettevõtete teeninduskvaliteeti

kolmapäev, 24 aprill 17:51

Maikuu jooksul  viiakse 32 Valgamaa toitlustusettevõttes läbi monitooringut, et hinnata klienditeenindajate käitumis- ja suhtlusoskusi  ning  saada ülevaade toitlustusasutuste teeninduse kvaliteedist  maakonnas.

'Sa oled sinu kalender: Eesmärgid paika' - koolitus

neljapäev, 18 aprill 16:38

Kas sa tunned, et sinu elu on kellegi teise kontrollitud, olgu need „kiired“ tööülesanded, mida peame tegema või 24h kättesaadav olemine, mis päädib sellega, et me ei puhka, kui vaja. Siis sa vajad just seda koolitust! 

Näita mulle, milline on sinu kalender ja ma ütlen, kuhu sa nii välja jõuad.

Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev"

neljapäev, 18 aprill 10:14

Edukuse ja toimetuleku suurim eelis peitub ettevõtlikkuses!

Ettevõtlikkus on eluhoiak, mida iseloomustavad loov ja uuenduslik mõtlemine, saavutusvajadus ja arukas juhtimine. Kõike seda aitavad välja arendada lasteaiad ja koolid.

„Valgamaa tuntuks“ kampaania sündmused jõudsid viimase aastaga pea 200 000 silmapaarini

kolmapäev, 03 aprill 14:41

31. märtsil lõppes Valgamaa Arenguagentuuri poolt ellu kutsutud kampaania, mille eesmärgiks oli tutvustada Valgamaal toimuvaid sündmusi ja põnevaid paiku Valgamaa ametlikes sotsiaalmeediakanalites. Kampaania kestis kokku pea 2 aastat.

Maakondlikud arenduskeskused on riigipoolseks partneriks alustavale ettevõtjale
 

esmaspäev, 25 märts 09:32

Vastavalt ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri Rene Tammisti poolt allkirjastatud käskkirjale on alates 2019. aastast MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ametlikuks partneriks ettevõtlusalaste tegevuste elluviimisel.