PILT

Idee vormimine

Kuidas alustada oma ettevõtmisega?

PILT

Jätkusuutlikkus

Kuidas tagada ettevõtmise
pidev areng?

PILT

Omavalitsusele

Kuidas arendada kohaliku omavalitsuse elu?

PILT

Investorile

Kuidas saab Sinu investeering teoks Valgamaal?

Haridusfestivalil tunnustatakse Hargla kooli

kolmapäev, 11 oktoober 08:30

Valga- ja Põlvamaa 42 haridusasutuse töötajat osalevad 12. Oktoobril Haridusfestivalil ja külastavad Pärnumaa ettevõtlikke koole. Ühtlasi tunnustatakse Haridusfestivalil Hargla Kooli ettevõtliku kooli baastaseme saavutamise eest.

Sel aastal toimub haridusprogrammi “Ettevõtlik kool”korraldatav üle-eestiline Haridusfestival 12. oktoobril Haapsalu Kutsehariduskeskuses.
 

Selgusid aasta parimad Valgamaa toitlustusettevõtted

reede, 06 oktoober 10:22

Valgamaa toitlustusasutuste parim teenindus on Valga kohvikus Fresh Buffe, GMP restoranis Pühajärvel ning Otepää restoranis Mr. Jakob.  

Kutsume ettevõtlusnädala üritustele Valgamaal 2-5.oktoober

esmaspäev, 02 oktoober 08:54

2.-8. oktoobrini toimub üle-eestiline ettevõtlusnädal. Kutsume osa saama sündmustest, mis toimuvad nädala raames Valgamaal. Kavas on Töötukassa infotunnid, agentuuri seminarid nii noortele kui ettevõtjatele ja Valga linnavalitsuse poolt korraldatud kohtumised ettevõtjatega.
Tutvu kavaga ja vali enda jaoks sobiv http://ettevotlusnadal.ee/uritused/valga/.

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht ootab ideid

esmaspäev, 02 oktoober 08:52

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) poolt ellu kutsutud Ajujahi konkurss ootab taas oma ideid proovile panema, tänavune auhinnafond on 60 000 eurot. Osaleda võivad kõik – nii kooliõpilased, tudengid, tööturul kanda kinnitanud kui ka teised, kes on uute väljakutsete jahil. Ideid oodatakse 29. oktoobrini. 

EASi ekspordi- ja tootearenduse valdkonna koolitused Tartus

esmaspäev, 02 oktoober 08:46

Avatud on registreerimine Tartus toimuvatele ühepäevastele ekspordi- ja tootearenduse valdkonna koolitustele! Koolitusi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga.Koolitusi viivad läbi koolitajad ja praktikud, kes on oma ala eksperdid.

ETTEVÕTLUSPÄEV KUTSUB OSALEMA!

neljapäev, 21 september 10:25

Valgamaa Arenguagentuur kutsub ettevõtlusnädala suursündmusele, Valgamaa ettevõtluspäevale

„START või reSTART“ - näe uusi võimalusi ettevõtluses!

Aeg: 2. oktoober kell 10.30-17.00

Toimumiskoht: Otepää Kultuurikeskus, Virulombi 2, Otepää

 

Turismiettevõtjate sügisese ümarlaua kokkuvõte

reede, 15 september 15:08

14.09.2017 toimus SA Valgamaa Arenguagentuuri turismiarendusjuhi Signe Hunt eestvedamisel Valgamaa turismiettevõtjate sügisene ümarlaud. Turismiettevõtjate ümarlaud leidis aset Taagepera Külaseltsi seminariruumis.

VALGAMAA ETTEVÕTLUSPÄEV KUTSUB ETTEVÕTJAID TAAS (RE)STARDIJOONELE!

reede, 15 september 10:39

2.-8. oktoobrini toimub üle-eestiline ettevõtlusnädal, mille üheks peasündmuseks Valgamaal on 2. oktoobril Otepää Kultuurikeskuses peetav ettevõtluspäev. Sel aastal on fookus rohkem juba tegutsevatel ettevõtetel ja räägitakse, kuidas muutuva ühiskonnaga kaasas käia.

 

Valgamaa ettevõtjate mentorklubi alustab tegevust 4.oktoobril

kolmapäev, 06 september 11:45

Valgamaa Arenguagentuur kutsub mentorklubisse osalema kuni 3 aastat tegutsenud ettevõtjaid.

Varasemad osalejad on hinnanud klubikohtumistel kogemuste jagamist ja üksteiselt õppimist, uute mõttekaaslaste leidmist ning koostöö suurenemist. Hea võimalus on küsida otse koolitajatelt, osalejatelt tagasisidet enda teenuste/toodete kohta, mille läbi on saadud uusi arendusideid ja  kliente.
 

 

Kampaania jäädvustas Valgamaa ilu

kolmapäev, 06 september 10:34

Sihtasutus Valgamaa Arenguagentuur kogus perioodil 01.05.-31.08 Facebooki pildirakenduse abil kokku 403 meeleolukat jäädvustust suvesündmustest ja kaunitest hetkedest Valgamaal. Pildirakendust külastati enam kui 14 800-l korral ja kokku anti piltidele 1800 häält. Enim hääli saanud võistlustöödele jagati auhindu kohalikelt ettevõtjatelt. Pilte saab jooksvalt näha Valgamaa Facebooki lehel kui ka Visitvalgamaa Instagrami lehel. 

  •  
  •